2. /
  4. /
  5. Igor Hamrol trzy razy...
SofraHous

Igor Hamrol zdobył trzy medale na Otwartych Letnich Mistrzostwach Okręgu Opolskiego w Pływaniu. Krotoszynianin startował w pięciu konkurencjach, a w czterech poprawił swój rekord życiowy.

Zawody w Opolu przyciągnęły 385 zawodników i zawodniczek z 43 klubów polskich i czterech ukraińskich. Świetnie spisał się Igor Hamrol, na co dzień reprezentujący UKS Maratończyk Ostrów Wlkp.

Krotoszynianin rywalizował w kategorii 14 lat. Na 200 metrów stylem grzbietowym był najlepszy z czasem 2:37,51. Na 100 m stylem grzbietowym uzyskał czas 1:10,03, który jest jego nowym rekordem życiowym, i wywalczył brąz. Trzecie miejsce zajął także na 50 m stylem grzbietowym – 32,15 (rekord życiowy). Z kolei na 200 m stylem motylkowym uplasował się tuż za podium z wynikiem 2:48,03 (rekord życiowy). Igor startował również na 400 m stylem dowolnym. Ten dystans pokonał w czasie 5:05,85 (rekord życiowy), zajmując szóstą lokatę.