Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Wojno
CZWOJDA

Informatyczne zmagania

2021-03-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Informatyczne zmagania
Informatyczne zmagania
Vidia film tekst

Wychowawcy Hufca Pracy 15-2 w Krotoszynie zorganizowali konkurs informatyczny dla młodzieży. Triumfował Nikodem Szymankiewicz – uczeń Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie.

 

Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowań uczestników informatyką, zmotywowanie ich do samodzielnego stworzenia autorskiej pracy multimedialnej oraz sprawdzenie wiadomości z obsługi programów z pakietu Office.

Część teoretyczna odbyła się w trybie zdalnym. Młodzież rozwiązywała test z wiedzy ogólnej na temat systemów informatycznych.

Pierwszy etap wyłonił czwórkę uczestników, którzy w drugiej części konkursu znów rozwiązywali test oraz wykonywali zadania praktyczne na komputerach. Ich zadaniem było przedstawienie pracy multimedialnej pt. „Moje zainteresowania w obiektywie”. Całe przedsięwzięcie przeprowadzono z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Zwycięzcą został Nikodem Szymankiewicz z Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie. Laureat będzie reprezentował krotoszyński hufiec na konkursie wojewódzkim, który odbędzie się 11 marca.

(ANKA)

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
Get Free
Jarmużek
KLIMA-PARTNER
Oring
OLD-BRICK.PL
Zuziak
Jumbonet
Pałac w Orli
CZWOJDA
KIKICARCARE
MATYLA
ZSP2
Maśniak
Zajączek
Biblioteka Zduny
Eltom-bud