Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Iwona Wiśniewska nową szefową szpitala!

2020-09-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Iwona Wiśniewska nową szefową...
Iwona Wiśniewska nową szefową szpitala!
Pałac w Orli tekst

Jak poinformował starosta krotoszyński, komisja konkursowa na nowego dyrektora SPZOZ w Krotoszynie wybrała Iwonę Wiśniewską.

 

O stanowisku szefa krotoszyńskiego szpitala ubiegało się pięcioro kandydatów. Po przeprowadzeniu rozmów z każdym z nich komisja, w tajnym głosowaniu, zdecydowała się powierzyć to stanowisko Iwonie Wiśniewskiej ze Słupcy.

– (…) W swojej pracy zawodowej zdobyła doświadczenie zarówno w kierowaniu podmiotem leczniczym, jak również w strukturach samorządowych. (…) Podczas rozmowy komisja oceniła znajomość m.in. przepisów w zakresie ustawy o działalności leczniczej, finansów publicznych oraz umiejętności zarządzania personelem. Pani Iwona Wiśniewska zaprezentowała podczas rozmowy bardzo szczegółowo założenia koncepcyjne funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie w zakresie spraw organizacyjnych, ekonomicznych, zatrudnienia i jakości świadczonych usług. Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, a zwłaszcza treść zaprezentowanej koncepcji w szczególnie trudnym czasie pandemii zdecydowało o jednogłośnym wyborze komisji – czytamy w uzasadnieniu wyboru.

(ANKA)

FOT. SP ZOZ Krotoszyn

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek