Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY2

Jak się zarejestrować u legalnego bukmachera Superbet?

2023-05-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Jak się zarejestrować u...
Jak się zarejestrować u legalnego bukmachera Superbet?
PANCOM

Superbet to legalny bukmacher, który cieszy się dobrymi opiniami wśród typerów, m.in. z powodu atrakcyjnego bonusu powitalnego. Podpowiadamy, jak zarejestrować się w Superbet, tak aby móc korzystać z jego szerokiej oferty.

 

Pierwszym krokiem w rejestracji u legalnego bukmachera Superbet jest oczywiście wejście na jego oficjalną stronę internetową i kliknięcie przycisku „Rejestracja” znajdującego się w prawym górnym rogu. System przenosi nas wówczas do formularzy rejestracyjnych.

Co zrobić by otworzyć konto w Superbet

(zobacz instrukcję: https://www.legalsport.pl/bukmacherzy/superbet/).

Wykonaj następujące czynności:

  • wpisz imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło,
  • podaj narodowość, numer PESEL i zaznacz kraj zamieszkania, a także ewentualnie wpisz kod promocyjny,
  • zaznacz oświadczenia o pełnoletności, akceptacji regulaminu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Po wypełnieniu wszystkich tych pól należy kliknąć przycisk „Rejestracja” – bukmacher wyśle wówczas na podany e-mail link aktywacyjny. Po kliknięciu w link zostaje utworzone konto gracza, przy czym jest to konto tymczasowe. Można przez nie obstawiać zakłady, ale obowiązuje limit depozytu 5000 zł, maksymalna wygrana na kupon może wynieść 2279,99 zł, nie ma również możliwości wypłaty wygranych.

Aby uzyskać dostęp do całej oferty, należy dokończyć rejestrację – po zalogowaniu się na swoje konto trzeba kliknąć nazwę użytkownika, a następnie pole „zakończ rejestrację”. Wówczas pojawi się formularz, w którym należy wpisać numer telefonu, numer konta, numer i serię dokumentu tożsamości oraz dokładny adres.

Po uzupełnieniu formularza na ekranie pojawia się okno, przez które należy załadować przygotowane wcześniej skany dokumentu tożsamości (jeśli jest to dowód osobisty, musi to być zarówno przód, jak i tył dokumentu). Jest to wymóg niezbędny, by bukmacher mógł zweryfikować, czy z jego usług korzystają wyłącznie osoby pełnoletnie – zgodnie z regulaminem Superbet, weryfikacja trwa maksymalnie 48 godzin, ale w praktyce dzieje się to właściwie natychmiastowo.

Zgodnie z obowiązującą znowelizowaną ustawą hazardową, podczas rejestracji bukmacher musi zaproponować graczowi ustalenie limitów – tak dzieje się także w przypadku Superbet. Na koniec rejestracji można więc ustanowić sobie np. dzienny limit czasu gry, miesięczny limit depozytów albo miesięczny limit kwotowy na grę.

Superbet – rejestracja z kodem promocyjnym

Jak wspomniano, podczas pierwszego etapu rejestracji w firmie Superbet gracz ma możliwość wpisać w odpowiednie pole kod promocyjny – czyli hasło, dzięki któremu może uzyskać wyższy bonus na start. Superbet – tak jak wszyscy inni legalni bukmacherzy w Polsce – przyznaje bowiem nowym graczom bonus powitalny, a więc rodzaj premii, za którą następnie można typować zakłady. Dzięki wpisaniu podczas rejestracji kodu promocyjnego LEGALSPORT bonus na start od Superbet wynieść może aż 3754 zł – składa się na niego zakład bez ryzyka 3500 zł, bonus 100% depozytu 200 zł oraz dodatkowy freebet 34 zł od depozytu i za ściągnięcie aplikacji. Co więcej, gracz zyskuje opcję darmowych transmisji meczów na żywo.

Jak widać, rejestracja u legalnego bukmachera Superbet nie należy do skomplikowanych – wystarczy na nią kilka minut, a po zweryfikowaniu konta gracz zyskuje dostęp do pełnej oferty zakładów, bonusów i promocji.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć + 1 =

YouTube

MediaSort 2
MediaSort
Archiwum
Twoja Edukacja
VADEMECUM
ZAKOCHANY W DREWNIE
KOK
AMBASADOR WSI
IGLOO PIASNY
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
EDI
Jarmużek
BHP RABENDA
MATYLA
Zajączek
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
VADEMECUM2
MAYOR INK
BGP