Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Pod Szyszkami Krotoszyn
Pod Szyszkami Koźmin

Karol Jelewski z brązowym medalem!

2022-10-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. Karol Jelewski z brązowym...
Karol Jelewski z brązowym medalem!
Centnas

W pierwszych dniach października reprezentacja Technikum Leśnego im. Prof. Władysława Jedlińskiego w Miliczu uczestniczyła w Mistrzostwach Szkół Leśnych w Biegach na Orientację. Nasza ekipa zajęła piąte miejsce, a indywidualnie Karol Jelewski zdobył brąz.

 

Organizatorami imprezy były Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi, Uczniowski Klub Sportowy Włóczykij przy Publicznej Szkole Podstawowej w Osieku, Bractwo Czarnej Wody oraz Nadleśnictwo Osie.

Pierwszą rundę zawodów przeprowadzono przy stadionie sportowym w miejscowości Osie, natomiast drugą w okolicach jeziora Tuszynek w Osieku koło Skórcza. W drużynie z milickiego technikum znaleźli się Karol Jelewski, Maciej Andrzejewski, Robert Podobiński i Maciej Skrzypczyk. W kategorii M’18 pierwszy z wymienionych na dystansie 4,2 km wywalczył brązowy medal, a w klasyfikacji drużynowej milicki zespół uplasował się na piątej pozycji.

– Zawody rozegrane zostały w bardzo życzliwej i sportowej atmosferze. Poza rywalizacją na trasach przewidziano także spotkanie integracyjne w kręgielni, które poza zabawą dało możliwość omówienia i przeanalizowania na gorąco wyników zmagań – zakomunikowało Technikum Leśne w Miliczu.

OPRAC. (FENIX)

 

FOT. Technikum Leśne w Miliczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + jeden =

YouTube

Agencja Reklamowa GL
DAP TRANS
MRÓWKA - KROTOSZYN
Motosdodoła
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
IMPULS ZDUNY
EDI
Dietetyk Kaźmierczak
Jarmużek
Zajączek
MATYLA
BHP RABENDA
TK DACHY
BGP
Agencja Reklamowa GL