Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Kolejny sukces Roberta Barana

2019-08-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Sport
  4. /
  5. Kolejny sukces Roberta Barana
Kolejny sukces Roberta Barana
Media sort baner w tekstach

Między 2 a 4 sierpnia w Arenie Ursynów odbył się XXVIII Memoriał Wacława Ziółkowskiego. Krotoszynianin Robert Baran uplasował się na trzecim miejscu.
W kategorii Roberta wystartowało 17 zawodników z 12 krajów, m.in. z Chin, Kanady, Mongolii, Niemiec, Rosji czy Ukrainy. Pierwsza walka nie przebiegła po myśli naszego zawodnika i zakończyła się zwycięstwem Rosjanina. Bilial Makhov nie dotarł do finału. Niemniej, kolejna wygrana Rosjanina sprawiła, że Baran otrzymał szansę na walkę o brązowy medal. Drugim przeciwnikiem naszego zawodnika był Kazach, Yusup Batirmurzaev. Pojedynek zakończył się przekonującą wygraną Roberta.

Walkę o brązowy medal Polak stoczył z Węgrem. Warto dodać, iż Daniel Ligeti pokonał Barana w czerwcu na Igrzyskach Europejskich w Mińsku, co spowodowało u naszego przedstawiciela jeszcze większą satysfakcję z wygranej.
Bardzo nas cieszy brązowy medal w tak silnie obsadzonym turnieju. Wygrana z Węgrem pokazuje, że Robert ciągle się rozwija i choć ma już uznane nazwisko, może podnosić swój poziom – skomentował Maciej Oprysiak, członek zarządu LKS Ceramik Krotoszyn.
(LENA)

FOT. Wielkopolski Związek Zapaśniczy

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
Lombard Smok
Phone Spa
daf-mal
Intermarche
MediaSort
Archiwum
BGP
Lesniczowka
Kiki Car Care
E-paka
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal