Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Kompleksowa obsługa każdego klienta

2021-09-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Aktualności Milicz
  4. /
  5. Kompleksowa obsługa każdego klienta
Kompleksowa obsługa każdego klienta
DAF-MAL
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Usługi Finansowe MARGO mają swoją siedzibę przy ul. Kołłątaja 11/4 w Krotoszynie. Właścicielka firmy, Małgorzata Krzyżosiak, uważa, że podstawą udanej współpracy z klientem jest wzajemne zaufanie.

 

Firma MARGO istnieje od dwóch lat, swoją działalność rozpoczęła w czerwcu 2019 roku. – Przed stworzeniem firmy również pracowałam w księgowości, w biurze rachunkowym. Mąż zmotywował mnie do tego, abym otworzyła własną działalność – wyjaśnia Małgorzata Krzyżosiak. Główne dziedziny, w jakich specjalizuje się firma, to szeroko pojęta księgowość, a także ubezpieczenia i kredyty. – Jeśli chodzi o księgowość, zajmuję się wszystkimi jej typami – książka przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ryczałt. Prowadzę też pośrednictwo kredytowe, jak również działam w dziedzinie wszelkiego rodzaju ubezpieczeń – wylicza właścicielka firmy.

Jeśli chodzi o działalność księgową, M. Krzyżosiak stawia na kompleksową obsługę każdego klienta. Współpraca z daną firmą może rozpocząć się już na samym początku jej drogi, czyli przed otwarciem działalności. – Pomagamy w rozpoczęciu działalności, w jej założeniu. Kiedy klient przychodzi do biura i wie, że nie poradzi sobie ze wszystkim sam, wówczas wspólnie wypełniamy wniosek, wyszukujemy odpowiednich kodów PKD. Oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności we wszystkich urzędach i instytucjach. Staram się też pisać wnioski o różne dotacje czy też dofinansowania. Nigdy nie zostawiam klienta z niczym samego. Jedynym zadaniem właściciela współpracującej ze mną firmy jest dostarczanie mi na bieżąco potrzebnych dokumentów, a resztą zajmuję się już ja – tłumaczy M. Krzyżosiak.

MARGO to jednak nie tylko księgowość. Właścicielka firmy zajmuje się też pośrednictwem kredytowym. – Klient przychodzi, informuje mnie, jaki kredyt go interesuje, dostarcza mi wszystkie dokumenty finansowe i wówczas spośród wszystkich banków, z którymi współpracuję, wynajduję najkorzystniejszą ofertę. Wyliczam też wstępną zdolność kredytową. Klient więc niczym się nie przejmuje – stwierdza właścicielka MARGO.

M. Krzyżosiak w swojej pracy kieruje się pewnymi zasadami. Niezwykle ważne dla niej jest zaufanie do klienta, jak i odwrotnie – biorąc odpowiedzialność za daną firmę bądź osobę, liczy również na zaufanie z jej strony. – Bardzo ważny jest kontakt z klientem. Jeśli go nie ma, trudno cokolwiek zdziałać. Istotna jest też oczywiście szczerość. Ufam moim klientom i od nich również oczekuję zaufania. Myślę, że są to trzy priorytetowe podstawy mojej działalności – podkreśla M. Krzyżosiak.

Firma MARGO współpracuje z Energy Sped. – Z panem Mateuszem Tarnawskim pracujemy już od dwóch lat. Jeśli chodzi o Energy Sped, prowadzę całe biuro, czyli zajmuję się całkowitą dokumentacją dotyczącą transportu, fakturami i księgowością. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Jestem z niej bardzo zadowolona i mam nadzieję, że pan Tarnawski również. Świetnie się dogadujemy – przyznaje księgowa.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud