Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Konrad szlifuje formę

2020-09-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Konrad szlifuje formę
Konrad szlifuje formę
Media sort baner w tekstach

W ostatnim czasie Konrad Powroźnik uczestniczył w zgrupowaniu kadry narodowej niesłyszących w Gliwicach. Pływak przygotowuje się do igrzysk olimpijskich.

 

 

Pandemia skutecznie zablokowała wszystkie dziedziny sportu. Podobnie było z pływaniem. Zawodnicy mieli ograniczony dostęp do pływalni. Odwołano również Mistrzostwa Świata Niesłyszących w Gliwicach. Zgrupowanie i powrót do treningów na długim basenie były dla Konrada częścią przygotowań do Mistrzostw Polski Niesłyszących w Pływaniu, które odbędą się w dniach 26-27 września w Lublinie.

Kolejnym ważnym przystankiem na sportowej ścieżce pochodzącego z Krotoszyna pływaka będą igrzyska olimpijskie, które odbędą się w Caxias do Sul w Brazylii. – Od kiedy basen był zamknięty, musiałem trenować w domu, aby forma, którą wypracowałem, nie poszła na marne. Niedawne zgrupowanie to już drugi obóz. Czeka mnie ich teraz mnóstwo przed Igrzyskami Olimpijskimi Niesłyszących. Przygotowuję się również do mistrzostw Polski. Cały czas będę ciężko pracował na zgrupowaniach i treningach w klubie WKS Śląsk Wrocław – powiedział K. Powroźnik.

(LENA)

FOT. Konrad Powroźnik-Pływak

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek