Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Laureaci zostali nagrodzeni

2020-10-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Laureaci zostali nagrodzeni
Laureaci zostali nagrodzeni
Pałac w Orli tekst

Zakończył się konkurs firmy PhoneSpa pod patronatem naszej redakcji. W miniony czwartek laureatom wręczono nagrody.

 

Aby wziąć udział w akcji, należało pod postem konkursowym na profilu facebookowym PhoneSpa dodać zdjęcie przedstawiające powrót do szkoły naszych pociech. O wygranej decydowała ilość polubień pod fotografią. Uczestnicy dopisali i pokazali, jak ich dzieci poradziły sobie ze szkolną rzeczywistością po długiej przerwie.

W czwartek w siedzibie firmy odbyło się wręczenie nagród. Zwyciężyła Katarzyna Olgrzymek, której zdjęcie polubiono niemal 100 razy. Pierwszą nagrodą była kompleksowa konsultacja u Dobrego Dietetyka Piotra Kaźmierczaka (badanie masy i składu ciała, szczegółowy wywiad zdrowotny, wykaz badań laboratoryjnych z analizą wyników i darmowy e-book z przepisami) oraz podwójny bilet na wybrany seans w kinie Przedwiośnie.

Drugie miejsce zajęła Anna Kasperska, do której powędrował bon o wartości 100 do wykorzystania w PhoneSpa oraz voucher od Delikatesów Korona (50 zł). Trzecia lokata przypadła Karolinie Kubiak, która otrzymała miesięczny karnet na zajęcia w Active Zone i podwójną wejściówkę do krotoszyńskiego kina.

Voucher na 5 godzin w sali zabaw Kamix oraz podwójny bilet do kina otrzymał Mateusz Kłopocki. Taki sam bon od firmy Kamix oraz voucher na zakupy w Delikatesach Korona to nagroda Małgorzaty Kłopockiej. Monika Zając wygrała voucher na obiad dla czterech osób w Pierogarni Leniwiec. Ostatnią laureatką jest Sylwia Połczyńska, do której trafił bon na wejście do sali zabaw Kamix.

(LENA)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek