Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY2

Lekkoatletyczne święto

2023-05-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Lekkoatletyczne święto
Lekkoatletyczne święto
Dobry Dietetyk

Na stadionie w Krotoszynie Witkowski Running Team zorganizował imprezę dla miłośników biegania. W lekkoatletycznym sprawdzianie uczestniczyli i dorośli, i młodsi.

 

Do wyboru były dystanse 400 metrów dla dzieci i młodzieży oraz 1000 i 3000 metrów dla dorosłych. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody, a także pamiątkowe statuetki dla najlepszych biegaczy. Ponadto każdy otrzymał butelkę wody na mecie. Można było wylosować takie nagrody jak cztery vouchery do gabinetu fizjoterapii REH-MEDIC w Krotoszynie czy gadżety biegowe (czołówka, czapka i komin), ufundowane przez Jacka Zawodnego – radnego Rady Powiatu Krotoszyńskiego.

Sprawdzian lekkoatletyczny był również okazją do integracji i dobrej zabawy. Na koniec zawodów odbył się grill. Uczestnicy mieli okazję wymienić się doświadczeniami, delektując się kiełbaską, pieczywem, herbatą czy kawą. Dodatkowo zainicjowano dobrowolną zbiórkę finansową na rzecz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Zdunach. Udało się zebrać kwotę 658,50 zł, która zostanie przeznaczona na zakup środków higienicznych, chemii gospodarczej, artykułów szkolnych, książek czy odzieży.

– To było wspaniałe święto lekkoatletyczne w powiecie krotoszyńskim. Dopisały pogoda, atmosfera i frekwencja. W teście lekkoatletycznym brały osoby z Wielkopolski i Dolnego Śląska. Był to fajny i aktywny dzień, spędzony w miłym towarzystwie biegaczy i ich rodzin. Po rywalizacja sportowej wszyscy spotkali się przy grillu, wymieniając się doświadczeniem sportowym. Dziękuję CSiR Wodnik za udostępnienie infrastruktury sportowej i pola biwakowego. Podczas testu udało się też dokonać zbiórki na cel charytatywny, jakim tym razem był DPS w Zdunach, w kwocie 658,5 zł od WITKOWSKI RUNNING TEAM – skomentował Jacek Zawodny.

– Chciałbym podziękować. Jackowi Zawodnemu za ufundowanie nagród dla najlepszego dziecka na 400 m oraz nagród, które był losowane (czapka, czołówka i komin), Ryszardowi Mierzejewskiemu za ufundowanie grilla i pieczenie kiełbaski, która była przepyszna, wszystkim drogim paniom za ogarnięcie i zakup wszystkiego, Hieronimowi Winiarskiemu za pomoc techniczną i wypożyczenie grilla, uczestnikom za atmosferę, która była najlepsza ze wszystkich testów – podsumował Szymon Winiarski.

(FENIX)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 4 =

YouTube

MediaSort 2
MediaSort
Archiwum
Twoja Edukacja
VADEMECUM
ZAKOCHANY W DREWNIE
KOK
AMBASADOR WSI
IGLOO PIASNY
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
EDI
Jarmużek
BHP RABENDA
MATYLA
Zajączek
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
VADEMECUM2
MAYOR INK
BGP