2. /
  4. /
  5. LKS zgarnął pełną pulę
DiamondHair

Po bardzo zaciętym pojedynku Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski przegrał z na własnym stadionie z LKS-em Gołuchów 2:3. Goście wykorzystali grę w przewadze, strzelając w tym fragmencie spotkania decydującego gola.

Gospodarze w 16. minucie wyszli na prowadzenie. Po prostopadłym podaniu błąd popełnił Kamil Melka i Marcin Szymkowiak bez problemu umieścił piłkę w pustej bramce. Rywale doprowadzili do wyrównania po kontrze, którą strzałem nożycami sfinalizował Krystian Benuszak.

Niedługo potem Orły znów prowadziły. Po uderzeniu Jakuba Szymkowiaka piłka odbiła się od obrońcy LKS-u i wpadła do siatki obok bezradnie interweniującego golkipera. Przyjezdni znów odpowiedzieli bardzo szybko. Strzał Dawida Guźniczaka obronił Patryk Szulc, lecz wobec dobitki Artura Brzuśkiewicza był już bezradny.

W trakcie tego zaciętego meczu niektórzy piłkarze nie potrafili utrzymać nerwów na wodzy. Było wiele przepychanek oraz zbędnych dyskusji, a sędzia co i rusz upominał zawodników kartkami. W 69. minucie drugi żółty kartonik zarobił J. Szymkowiak i musiał opuścić boisko. Goście wykorzystali grę w przewadze. Zwycięską bramę zdobył K. Benuszak, pokonując koźmińskiego bramkarza strzałem głową.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – LKS Gołuchów 2:3 (2:2)

BRAMKI: 1:0 – Marcin Szymkowiak (16′), 1:1 – Krystian Benuszak (28′), 2:1 – Jakub Szymkowiak (30′), 2:2 – Artur Brzuśkiewicz (36′ głową), 2:3 – Krystian Benuszak (79′ głową)

CZERWONA KARTKA: Jakub Szymkowiak (69′ dwie żółte kartki)

BIAŁY ORZEŁ: P. Szulc – Majusiak, Skowron, Czabański, Janowski – J. Szymkowiak, Wach, Idzikowski, M. Szymkowiak (65′ Derwich) – Błażejczak (74′ M. Szulc), Gałczyński