Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Mikołajkowa rywalizacja siatkarzy

2020-12-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Mikołajkowa rywalizacja siatkarzy
Mikołajkowa rywalizacja siatkarzy
Centnas

Już po raz dwudziesty zorganizowano Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców o Puchar Burmistrza Krotoszyna. Tym razem rywalizacja w tradycyjnych kategoriach dwójek i trójek wyglądała nieco inaczej niż zwykle.

 

Ze względu na sytuację epidemiczną w zawodach wystartowały tylko zespoły z miejscowych klubów – UKS Piast Krotoszyn i UKS Polon Krotoszyn. W sumie do zmagań o Puchar Burmistrza przystąpiło 14 drużyn. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym, a poszczególne sety trwały po 5 minut.

W kategorii dwójek zwyciężył Polon II, wyprzedzając Polon I oraz drugi zespół Piasta. W rywalizacji ekip trzyosobowych triumfował Piast I, druga lokata przypadła Polonowi I, a trzeci był Polon II.

Pamiątkowe medale oraz puchary wręczali Sławomir Chlebowski, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 8, która była gospodarzem turnieju, oraz Łukasz Rak, nauczyciel wychowania fizycznego. Zawody odbyły się dzięki środkom pozyskanym przez UKS Polon w konkursie ofert Urzędu Miejskiego w Krotoszynie. Organizatorzy gratulują wszystkim zawodnikom, a także kierują słowa podziękowania do sędziów turnieju, którymi byli uczniowie sportowej klasy VIII.

(LENA)

YouTube

Oring
Pałac w Orli
Intermarche
Zuziak
Jumbonet
Archiwum
Lombard Smok
Maśniak
Get Free
Zajączek
Eltom-bud
Jarmużek