2. /
  4. /
  5. Pełna dominacja Baryczy
Dobry Dietetyk

W sobotę na boisku w Sułowie pojawiła się drużyna KS Łomnica, zajmująca ostatnią pozycję w tabeli IV ligi. Barycz, stawiana w roli faworyta, rozgromiła rywali rezultatem 9:0.

Na otwarcie wyniku trzeba było chwilę poczekać, ale gdy bramki zaczęły się sypać, to już na dobre. W 26. minucie Paweł Wojciechowski trafił z rzutu karnego, a niespełna trzy minuty później podwyższył prowadzenie strzałem głową. W 34. minucie akcję zespołu pewnie wykończył Piotr Grzelczak. Do przerwy gospodarze utrzymali trzybramkową przewagę.

Po zmianie stron Barycz ponownie ruszyła do ataku. W 48. minucie bramkę głową zdobył P. Grzelczak, a kilkadziesiąt sekund później na listę strzelców wpisał się Mateusz Stempin. Kwadrans przed końcem meczu futbolówkę w siatce umieścił Maciej Matusik, ale nie było to ostatnie słowo Baryczy. W 78. minucie golkipera gości pokonał Dawid Bąk, pięć minut później bramkę zdobył Jakub Smektała, a kilkanaście sekund po wznowieniu gry P. Grzelczak mógł cieszyć się ze zdobycia hat tricka. Podopieczni Tomasza Horwata wprost zdemolowali defensywę rywali, potwierdzając, że są ostatnio w gazie i aspirują do zdobycia mistrzostwa IV ligi.

Barycz Sułów pozostaje na czwartym miejscu w tabeli, ale strata do liderów wynosi już zaledwie pięć punktów.