Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Miłośnicy maluchów spotkali się w Koźminie Wlkp.

2023-09-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Miłośnicy maluchów spotkali się...
Miłośnicy maluchów spotkali się w Koźminie Wlkp.
TAPAS

10 września na terenie przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wlkp. odbył się X Zlot Fiata 126p. Miłośników popularnych maluchów nie brakowało.

 

Organizatorami wydarzenia były Stowarzyszenie I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wlkp. w Koźminie Wlkp., Gminny Ośrodek Sportu, Ośrodek Kultury w Koźminie Wlkp., ZSP w Koźminie Wlkp. oraz gmina Koźmin Wlkp. W imprezie wzięło udział ponad 120 właścicieli małych fiatów.

Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz wrześniowych imprez w gminie Koźmin i ma wielu zwolenników. Zlot rozpoczął się od uroczystej parady maluchów ulicami Koźmina Wlkp.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy, pogoda dopisała, dzięki czemu udało się zrealizować wszystkie zaplanowane punkty wydarzenia. Głównym założeniem zlotu jest dobre spędzenie czasu, oderwanie się od codzienności, wspólny odpoczynek, rozrywka i poznanie Koźmina Wlkp. Uczestnicy zlotu mogą pochwalić się swoimi autami i mieć kontakt z osobami, które mają podobne do nich hobby – mówi Mirosław Gołąbek, główny organizator zlotu.

Uczestnicy imprezy mogli wziąć udział w różnorodnych konkurencjach, jak na przykład toczenie koła czy rzut dętką od malucha, pchanie fiata 126p na czas, spacer w okularach symulujących stan po wypiciu dużej ilości alkoholu itp. Tradycyjnie dokonano też wyboru najładniejszego i najstarszego fiata 126p.

Swoje stoiska przygotowały Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie oraz OSP Koźmin Wlkp. Strażacy udzielali wskazówek dotyczących udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Ponadto były liczne atrakcje dla najmłodszych uczestników – zamki dmuchane, konkursy z nagrodami itp. Zapewniono także strefę gastronomiczną. Muzyczną gwiazdą imprezy był zespół BIG DAY! – Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w organizację imprezy – dodaje Mirosław Gołąbek.

(LT)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jedenaście + 3 =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY