Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Mistrz na prowadzeniu

2017-10-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Mistrz na prowadzeniu
Mistrz na prowadzeniu
Najfinanse text

Już po cztery spotkania rozegrali zawodnicy rywalizujący w krotoszyńskiej Superlidze Darta na steelu. Na razie prowadzi triumfator poprzednich rozgrywek, Jacek Cieślak. Za nim plasują się Karol Pietrzak i Przemysław Pawlicki.

 

W najciekawiej zapowiadających się pojedynkach Jacek Cieślak pokonał, po zaciętej walce, Sebastiana Szostaka (5:2), a Przemysław Pawlicki gładko wygrał z Adrianem Jasińskim (5:0). W kolejnych meczach J. Cieślak ograł Martę Pawlicką (5:1), a P. Pawlicki niespodziewanie uległ Mateuszowi Wojtaszkowi (3:5).

Bardzo dobrze spisuje się Karol Pietrzak, który dzięki wygranym z Danielem Borskim (5:2) i Tomaszem Stefanem (5:2) plasuje się obecnie na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej. Warto podkreślić, że K. Pietrzak ma na koncie komplet zwycięstw i bilans legów 20:5.

Póki co powodów do zadowolenia nie mają Krzysztof Banaszak i Marta Pawlicka, którzy pozostają bez punktów. K. Banaszak musiał uznać wyższość S. Szostaka (0:5) oraz Ewy Pawlickiej (2:5), a M. Pawlicka przegrała z Tomaszem Stefanem (1:5). Pierwszy punkt zdobyła Ilona Kuznowicz, remisując ze Sławomirem Olgrzymkiem (4:4). Z kolei Grzegorz Nowak zanotował dwie porażki – z Przemysławem Sawickim (2:5) i M. Wojtaszkiem (2:5).

Po czterech rozegranych kolejkach warto odnotować maksymalną liczbę oczek (180 pkt.) P. Pawlickiego (czterokrotnie), Marcina Wojtkowiaka (dwukrotnie) oraz S. Szostaka. Z kolei maksymalną ilość punktów na „19” odnotował Łukasz Kolanowski. Najszybciej lega 15. lotką zakończył P. Pawlicki. Natomiast najwyższe zakończenie partii ma na koncie J. Cieślak (120 pkt.).

(GRZELO)

YouTube

Pałac w Orli
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Zajączek
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek