Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Mistrz na prowadzeniu

2017-10-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Mistrz na prowadzeniu
Mistrz na prowadzeniu

Już po cztery spotkania rozegrali zawodnicy rywalizujący w krotoszyńskiej Superlidze Darta na steelu. Na razie prowadzi triumfator poprzednich rozgrywek, Jacek Cieślak. Za nim plasują się Karol Pietrzak i Przemysław Pawlicki.

 

W najciekawiej zapowiadających się pojedynkach Jacek Cieślak pokonał, po zaciętej walce, Sebastiana Szostaka (5:2), a Przemysław Pawlicki gładko wygrał z Adrianem Jasińskim (5:0). W kolejnych meczach J. Cieślak ograł Martę Pawlicką (5:1), a P. Pawlicki niespodziewanie uległ Mateuszowi Wojtaszkowi (3:5).

Bardzo dobrze spisuje się Karol Pietrzak, który dzięki wygranym z Danielem Borskim (5:2) i Tomaszem Stefanem (5:2) plasuje się obecnie na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej. Warto podkreślić, że K. Pietrzak ma na koncie komplet zwycięstw i bilans legów 20:5.

Póki co powodów do zadowolenia nie mają Krzysztof Banaszak i Marta Pawlicka, którzy pozostają bez punktów. K. Banaszak musiał uznać wyższość S. Szostaka (0:5) oraz Ewy Pawlickiej (2:5), a M. Pawlicka przegrała z Tomaszem Stefanem (1:5). Pierwszy punkt zdobyła Ilona Kuznowicz, remisując ze Sławomirem Olgrzymkiem (4:4). Z kolei Grzegorz Nowak zanotował dwie porażki – z Przemysławem Sawickim (2:5) i M. Wojtaszkiem (2:5).

Po czterech rozegranych kolejkach warto odnotować maksymalną liczbę oczek (180 pkt.) P. Pawlickiego (czterokrotnie), Marcina Wojtkowiaka (dwukrotnie) oraz S. Szostaka. Z kolei maksymalną ilość punktów na „19” odnotował Łukasz Kolanowski. Najszybciej lega 15. lotką zakończył P. Pawlicki. Natomiast najwyższe zakończenie partii ma na koncie J. Cieślak (120 pkt.).

(GRZELO)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...