Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Wojno
CZWOJDA

Młodzież poznaje platformę „Octopus+”

2021-02-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Młodzież poznaje platformę „Octopus+”
Młodzież poznaje platformę „Octopus+”
Akademia Reissa

Pracownice Młodzieżowego Centrum Kariery w Krotoszynie, we współpracy z wychowawcami Hufca Pracy 15-2, zorganizowały spotkanie z uczestnikami OHP. Celem wydarzenia było zapoznanie młodzieży z założeniami platformy „Octopus+”.

 

Głównym zamierzeniem platformy jest wsparcie młodzieży w zakresie podnoszenia jej poziomu wiedzy oraz umiejętności związanych z rozwojem zawodowym. Użytkownicy mają dostęp do różnych materiałów edukacyjnych, wprowadzających ich na rynek pracy, w postaci tematycznych prezentacji multimedialnych, testów, gier czy quizów.

Uczniowie z zaangażowaniem zrealizowali pierwszy moduł zajęć i zadeklarowali dalszą samodzielną pracę. Zajęcia zostały przeprowadzone w małej grupie, z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Kadra Młodzieżowego Centrum Kariery otwarta jest na współpracę z młodzieżą z powiatu krotoszyńskiego. Osoby w wieku do 24 lat, które by chciały skorzystać z platformy edukacyjnej „Octopus+” i jej możliwości samokształcenia zdalnego, mogą się zgłosić się do MCK (Rynek 1/8) lub skontaktować się telefonicznie bądź mailowo.

OPRAC. (ANKA)

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
Get Free
Jarmużek
KLIMA-PARTNER
Oring
OLD-BRICK.PL
Zuziak
Jumbonet
Pałac w Orli
CZWOJDA
KIKICARCARE
MATYLA
ZSP2
Maśniak
Zajączek
Biblioteka Zduny
Eltom-bud