Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY

Mnóstwo atrakcji na 31. Finale WOŚP w Koźminie Wlkp.

2023-01-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Mnóstwo atrakcji na 31....
Mnóstwo atrakcji na 31. Finale WOŚP w Koźminie Wlkp.
DiamondHair

Koźmiński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od kilku miesięcy intensywnie pracuje nad kolejnym finałem. Przygotowywane są liczne atrakcje dla młodszych i starszych mieszkańców gminy i powiatu.

 

Warto wspomnieć, że sztab w Koźminie Wlkp. rok temu zebrał najwięcej pieniędzy w całym powiecie. Tegoroczny finał rozpoczął się już 22 stycznia akcją krwiodawstwa w sali GOS-u. Zarejestrowało się 41 potencjalnych dawców, 35 osób oddało krew, w tym trzy po raz pierwszy.

Na sobotę, 28 stycznia, zaplanowano halowy turniej piłki nożnej, którego współorganizatorem będzie koźmiński GOS. A wieczorem, o godz. 20.30, zapraszamy do kina Mieszko na stand up „Radiowcy bez cenzury”. Jacek Tomkowicz i Przemysław Skowron, którzy rano swoim głosem budzą miliony Polaków w jednej ze stacji radiowych, zawitają do Koźmina Wlkp. Ich występ będzie można obejrzeć za wrzutkę do puszki.

W niedzielę o 9.00 otwarty zostanie skwer im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, znajdujący się u zbiegu ulic Krotoszyńskiej i Kobylińskiej. Przygrywać będzie Koźmińska Orkiestra Dęta! Potem 110 wolontariuszy kwestować będzie na ulicach Koźmina Wlkp., Rozdrażewa i okolicznych wiosek. O 10.00 z koźmińskiego podzamcza wystartuje Rajd Samochodowy, a koła gospodyń wiejskich rozpoczną kiermasz ciast i innych pyszności! O 12.00 grupa rodziców z dziećmi nauczy się przygotowywać zdrowe i słodkie przekąski na warsztatach z Karoliną Bruchal-Bąk, a po 13.00 strażacy z OSP Koźmin Wlkp. zaproszą na pokaz w Zamku. O 14.00 wystartuje 5. Bieg „Policz się z cukrzycą” po koźmińskim parku. Po 14.00 do Koźmina Wlkp. zawita ekipa TVN, aby pokazać tę letnią zadymę w środku zimy!

W kinie Mieszko po południu zrobi się gorąco za sprawą licytacji i występów oraz rozmów nagrywanych przez koźmińską ekipę reżyserską. Licytowane będą gadżety WOŚP, limitowana edycja bombek LOTOS, koźmińskie Złote Serduszko oraz Złote Serduszko WOŚP nr 95 i Złota Karta WOSP nr 95. W tym roku licytacja Złotej Karty rozpocznie się ok. godz. 18.45, a Złotego Serduszka WOŚP o godz. 19.00.

Wszystkie niedzielne atrakcje będą transmitowane na żywo na kanale koźmińskiego sztabu na YouTube! W całym mieście będzie można spotkać ekipę filmową. Sztab WOŚP w Koźminie Wlkp. tworzą harcerze i instruktorzy Hufca ZHP Koźmin Wlkp. we współpracy z miejscową OSP.

OPRAC. (ANKA)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć + 2 =

YouTube

Archiwum
Agencja Reklamowa GL
BGP
INNOWACYJNE FINANSE
BHP RABENDA
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
IMPULS ZDUNY
Jarmużek
EDI
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
DAP TRANS
MATYLA
TK DACHY