Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Monika Jadczak na podium

2022-04-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Monika Jadczak na podium
Monika Jadczak na podium
PERŁA ORLA

W Rumii odbyła się już szósta edycja Mistrzostw Polski Lotto Duathlon Energy. Po raz kolejny świetną formą błysnęła Monika Jadczak, która uplasowała się na trzecim miejscu w swojej kategorii.

 

Duathlon to dyscyplina sportowa, będąca jedną z odmian triathlonu. Zawodnicy kolejno biegną, jadą rowerem i znowu biegną.

Do rywalizacji w kategorii KAG2 przystąpiła Monika Jadczak, po raz pierwszy startująca w mistrzostwach Polski w duathlonie. Do pokonania miała 5 km biegu, 20 km na rowerze i na koniec 2,5 km biegu. Krotoszynianka cały czas boryka się z drobną kontuzją, ale nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu dobrego rezultatu.

Początkowe 5 km Monika przebiegła w czasie 20 minut i 30 sekund, co jest jej nowym rekordem na tym dystansie. Potem do pokonania 20 km na rowerze potrzebowała 35 minut i 5 sekund i był to najlepszy wynik w jej kategorii wiekowej. Wieńczący zawody dystans 2,5 km nasza zawodniczka przebiegła w czasie 9 minut i 51 sekund. Końcowy rezultat 01:07:03 zapewnił Monice trzecie miejsce.

(ANKA)  

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You