Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Ninja wchodzą do klatki

2023-11-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Ninja wchodzą do klatki
Ninja wchodzą do klatki
D.nails Studio Dominika Skalska

Już w najbliższą niedzielę, tj. 19 listopada, reprezentanci Polish Ninja Team wezmą udział w Oświęcimskim Wieczorze Walk. Do klatki wejdą Wiktor Adamski ze Zdun oraz pochodzący z Wrocławia Paweł Rozum.

 

Wiktor Adamski współpracuje z Pawłem Rozumem w sferze marketingowej. – Pomagam mu kontraktować walki. Czasem on trenuje pod moim okiem – mówi W. Adamski. P. Rozum będzie walczył w kat. 94 kg z Dominikiem Wawrzaszkiem, który w tym roku wygrał Puchar Polski w formule low kick. – Obaj lubią ostrą bitkę, więc na pewno będzie ciekawe widowisko – stwierdza W. Adamski. Będzie to dziesiąty pojedynek wieczoru (na 19).

Z kolei zdunowski wojownik w Oświęcimiu zmierzy się w kat. 67 kg z lokalnym mistrzem, Cyprianem Brześniakiem, w formule K1, w której ten zawodnik jest międzynarodowym mistrzem Polski i mistrzem Europy. Będzie to 16. konfrontacja wieczoru. – Obaj mamy 27 lat. Walka będzie co-main eventem. Czuję się bardzo dobrze – i fizycznie, i psychicznie. nie mam żadnej kontuzji. Jadę tam z dobrym nastawieniem. Będę walczył o wygraną i zamierzam godnie reprezentować powiat krotoszyński oraz gminę Zduny. Przy okazji chcę podziękować sponsorom – AsurA Wear, Bodypower.store, CiekawyKubek.pl, Usługi Ogólnobudowlane Tomaszewski Jarosław – mówi W. Adamski.

Darmowy streaming gali znajdziecie w serwisie YouTube po nazwą Oświęcimski Wieczór Walk.

(ANKA)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście + dziesięć =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY