Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Nowa organizacja ruchu

2020-01-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Nowa organizacja ruchu
Nowa organizacja ruchu

W związku z budową kanalizacji na ulicy Mickiewicza w Zdunach od 17 stycznia obowiązywać będzie nowa, tymczasowa organizacja ruchu. Z powodu prac budowlanych zamknięta będzie ulica Mickiewicza – od rynku do placu Skargi. Przewiduje się, że prace na tym odcinku potrwają około trzy miesiące.

 

Objazd dla ruchu lokalnego prowadził będzie ulicą Łacnową i Strzelecką. Z kolei ruch tranzytowy w kierunku drogi wojewódzkiej nr 444 będzie odbywał się przez Krotoszyn. W Sulmierzycach należy więc jechać dalej drogą wojewódzką. Na drogach pojawią się nowe znaki, w związku z czym kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględne stosowanie się do oznakowania.

Przypomnijmy, że gmina Zduny otrzymała ponad 3,5 miliona złotych z Unii Europejskiej na zrealizowanie kolejnego etapu budowy kanalizacji w mieście Wsparcie to pozwoli na modernizację oczyszczalni ścieków w części Stacji Odwadniania Osadu oraz wybudowanie ponad 3 km sieci kanalizacji sanitarnej. Prace będą lub były prowadzone na ulicach: Mickiewicza, placu Skargi, Sulmierzyckiej, Podgórnej, Młynarskiej, Strzeleckiej, Reymonta, Słowackiego. Jednocześnie poprawi się stan techniczny tych dróg.

(NOVUS)

FOT. www.zduny.pl

YouTube

Phone Spa
W starym stylu
Zuziak
Pod Szyszkami
Jarmużek
Banaszak
Mazi Owczarz
M-Partner
Lesniczowka
BGP
TOR
nest
gierko
Ideal Okna
energy sped
APR
Kostka
Jumbonet
KUK
Robstal
Słoneczna
Eltom-bud
Transmed24