Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Nowa stacja kontroli pojazdów w Krotoszynie

2020-05-20
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Nowa stacja kontroli pojazdów...
Nowa stacja kontroli pojazdów w Krotoszynie
Naj

Niedawno przy ul. Zdunowskiej 109 powstała Stacja Kontroli Pojazdów Kaczmarek. Oprócz nowego sprzętu do sprawdzania samochodów na klientów czeka również centrum akumulatorów, myjnia oraz niespodzianka dla fanów żużla.

 

Każdy kierowca jest zobowiązany do wykonania badania technicznego swojego pojazdu. Na stacji Kaczmarek możemy liczyć na nowoczesny sprzęt do sprawdzania sprawności aut. Oprócz tego przy stacji funkcjonuje centrum akumulatorów, które oferuje ogromny wybór akumulatorów o różnej pojemności, takich firm jak Centra, Arctica, Maxbat, Varta czy Bosch.

Jeśli Twój samochód nie chce odpalić i jest to wina właśnie rozładowanego akumulatora, możesz wówczas zadzwonić po pomoc do firmy Kaczmarek. Jeśli okaże się, że konieczna jest wymiana tego niezbędnego elementu samochodu, fachowcy pomogą ci dobrać odpowiedni akumulator.

Ważna w trudnych czasach epidemii jest informacja, iż na klientów czeka również myjnia, przy której znajduje się samoobsługowy punkt dezynfekcji pojazdów. Stacja Kontroli Pojazdów Kaczmarek może się również pochwalić ciekawą atrakcją dla fanów żużla. Znajduje się bowiem na niej motocykl Grega Hancocka, amerykańskiego żużlowca, mistrza świata indywidualnie oraz drużynowo. Podczas wizyty na stacji można go obejrzeć czy zrobić sobie z nim zdjęcie.

Już wkrótce działać będzie oficjalna strona internetowa centrum akumulatorów www.akumulatorykrotoszyn.pl.

(LENA)

YouTube

daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Zuziak
Vademecum poprawne
APR
gierko
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
BGP
TOR
Archiwum
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
Jumbonet
KUK
Słoneczna
Transmed24
Eltom-bud
Jarmużek
Wojno
W starym stylu