Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY
Piłkarskie mecze gwiazd

Nowy kapitan na pokładzie szpitala

2023-03-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. Nowy kapitan na pokładzie...
Nowy kapitan na pokładzie szpitala
Kwiaciarnia Złocień

23 marca odbyło się nadzwyczajne zebranie wspólników Milickiego Centrum Medycznego, na którym podjęto decyzję o odwołaniu dotychczasowego prezesa – Andrzeja Oćwiei – i powołaniu nowego – Janusza Atłachowicza – przewodniczącego rady nadzorczej.

 

Janusz Atłachowicz pochodzi z Korzeńska (gmina Żmigród). W przeszłości zasiadał w radach nadzorczych kilku spółek medycznych, w tym milickiego szpitala – za kadencji prezesa Macieja Pierunka. Ponadto zarządzał szpitalem w Rawiczu.

W związku z powołaniem nowego prezesa zmieniono też skład rady nadzorczej MCM. Obecnie tworzą ją przewodnicza Marta Kowal-Kaczmarek – kierownik Wydziału Promocji w Starostwie Powiatowym w Miliczu i prezes Fundacji na Rzecz Ziemi Milickiej, Marzena Lis-Długosz – skarbnik powiatowy, Dariusz Chmura – burmistrz Wołowa. Udziałowcy MCM postanowili również pozostawić na stanowisku wiceprezesa zarządu spółki Andrzeja Sztanderę.

(FENIX)

 

FOT. MCM

Comments are closed

YouTube

Archiwum
Piłkarskie mecze gwiazd
Jarmużek
ZBITY TELEFON -SOFT KOMPUTERY
MATYLA
KOK
BHP RABENDA
MAYOR INK
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
Motosdodoła
Dietetyk Kaźmierczak
GL MILICZ