Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Odejdź od telefonu, przyjdź na trening!

2020-01-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Odejdź od telefonu, przyjdź...
Odejdź od telefonu, przyjdź na trening!

Nie marnuj czasu! Jako pierwsza w Polsce, Akademia Piłkarska Reissa zaprasza do dołączenia do struktur treningowych klubu. APR zdaje sobie sprawę z rosnącego problemu uzależnień dzieci od Internetu i telefonów, ich życia w wirtualnym świecie. Nowy rok to idealny moment na zmianę swoich przyzwyczajeń i negatywnych nawyków. Zadbaj o zdrowie Twojego dziecka, daj mu szansę na podjęcie sportowego wyzwania, zapisz je na treningi do Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

Klub piłkarski do końca marca prowadzi swoje zajęcia w halach sportowych. Team poszukuje młodych adeptów futbolu w kategoriach wiekowych – skrzat (4-6 lat), żak (7-9 lat), orlik (10-11 lat) oraz młodzik (12-13 lat). Mile widziany jest każdy chłopiec i dziewczynka w powyższym przedziale wiekowym. – Od listopada do końca marca trenujemy w hali sportowej przy ulicy Olimpijskiej w Krotoszynie – podkreśla Grzegorz Nowak, trener APR. – Mamy cztery grupy treningowe podzielone ze względu na wiek. Zapraszamy wszystkich na dwa-trzy zajęcia zapoznawcze, aby przekonać się na własnej skórze, jak fajny może być futbol.

Lokalizacja w Krotoszynie przed okresem zimowym nie zapomniała o rodzicach, którzy przyprowadzają dzieci na zajęcia w klubie. – Wzorem minionych lat zdecydowaliśmy się zorganizować trening z rodzicami – oznajmia Maciej Parczyński, trener APR w Krotoszynie. – Taka forma zajęć cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Widzimy że dzieci, mogąc grać ze swoimi rodzicami, dają z siebie nie 100 procent zaangażowania, ale nawet 200. Z pewnością w przyszłości będziemy chcieli kontynuować tego rodzaju rywalizację.

Przed trenerami Akademii Piłkarskiej Reissa bardzo ważna data. 18 stycznia wszyscy dbający o rozwój dzieci spotkają się na konferencji FootballProCoaching w Baranowie. Na warsztatach pojawi się ponad 400 szkoleniowców, którzy chcą podnosić swoje umiejętności. Oczywiście w tym gronie nie zabraknie trenerów z powiatu krotoszyńskiego.

W związku z noworocznymi naborami Akademia zaprasza każde dziecko na dwa darmowe treningi zapoznawcze. Aby dołączyć do klubu, należy zarejestrować się na stronie www.akademiareissa.pl, a następnie przyprowadzić swoją pociechę na zajęcia. Więcej informacji można uzyskać u koordynatorów – lokalizacji Krotoszyn: Bartłomiej Gałuszka (507 203 469), Kobylin: Mateusza Mruka (607 276 338), Zduny: Aleksandra Sobczyka (600 747 466).

(KAKTUS)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek