Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Ogrywali się w Jarocinie

2020-07-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Ogrywali się w Jarocinie
Ogrywali się w Jarocinie
Media sort baner w tekstach

Drużyna UKS Akademia Talentów z roczników 2008-2009 wzięła udział w turnieju Jarocin Cup. Krotoszyński zespół uplasował się na piątym miejscu.

 

– Naszym założeniem było ogranie wszystkich zawodników. Zdecydowaliśmy się wiec na wystawianie młodszych i starszych naprzemiennie, bez względu na osiągnięte rezultaty – oznajmia Łukasz Rak.

W pierwszej fazie zmagań ekipa AT uległa zespołowi Reiss Jarocin 0:4 oraz SMS-owi Żywiec 0:11 i pokonała KS Wilanów 4:2. Po etapie grupowym krotoszynianie zagrali o tzw. puchar pocieszenia. W półfinale wygrali 6:2 z FA Legnica, a w finale przyszło im ponownie zmierzyć się z KS Wilanów. Pojedynek zakończył się rezultatem 3:3 i konieczne było egzekwowanie rzutów karnych. Bezbłędnie wykonali je Maksymilian Gendera, Michał Ostach i Marcel Pluta, a bramkarz Karol Pogoda popisał się trzema skutecznymi interwencjami. Tym samym drużyna Akademii Talentów zakończyła rywalizację na piątej lokacie. – Dziękuję trenerowi Renato Ziemcowi za poprowadzenie zespołu i Kacprowi Kmieciakowi za pomoc – dodaje Ł. Rak.

Ósme miejsce zajęła Astra Krotoszyn, a zwycięzcą Jarocin Cup został SMS Żywiec.

(ANKA)

FOT. Łukasz Rak

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
Archiwum
APR
daf-mal
BGP
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek