2. /
  4. /
  5. Orły rozgromiły Barycz
IMPRESJA KROTOSZYN

W środę Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się na własnym obiekcie z Baryczą Janków Przygodzki. Gospodarze nie dali szans rywalom i wygrali aż 6:1.

Koźminianie pozbawili gości złudzeń już w pierwszej odsłonie spotkania. Wynik w 17. minucie otworzył Krzysztof Czabański, potem dwa razy do siatki trafił Wojciech Kamiński, a krótko przed przerwą na 4:0 podwyższył Mirosław Kaźmierczak. W tej części meczu rywale tylko raz stworzyli zagrożenie pod bramką Białego Orła, kiedy to w polu karnym koźmińskiego zespołu doszło do zamieszania i jeden z graczy Baryczy zdołał oddać strzał. Jednak Mateusz Wronecki nie dał się zaskoczyć.

Po zmianie stron miejscowi nieco się rozkojarzyli, w efekcie czego przyjezdni coraz śmielej atakowali. Jedna z ich akcji zakończyła się powodzeniem. Po dograniu ze skrzydła w pole karne Wojciech Binek skierował piłkę do siatki.

W ostatnim kwadransie Orły przyspieszyły, co przyniosło im dwa kolejne trafienia. Na listę strzelców wpisał się Kamil Rój, a wynik ustalił ten, który rozpoczął strzelanie, czyli Krzysztof Czabański.

BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – BARYCZ JANKÓW PRZYGODZKI 6:1 (4:0)

1:0 – Krzysztof Czabański (17)
2:0 – Wojciech Kamiński (22)
3:0 – Wojciech Kamiński (32)

4:0 – Mirosław Kaźmierczak (41)
4:1 – Wojciech Binek (65)

5:1 – Kamil Rój (76)
6:1 – Krzysztof Czabański (88)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Hajdasz, Roszczak, Konopka (87′ Mucha), Lis (79′ Kasprzak), Czabański, Kaźmierczak, Pijanowski (60′ Rój), Borowczyk, Kęsy (60′ Nowakowski), Kamiński (82′ Skowroński)