Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Pancom nowym liderem

2018-12-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Pancom nowym liderem
Pancom nowym liderem
Zuziak tekst

W najciekawszym, pełnym emocji pojedynku trzeciej kolejki Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej ekipa A Seree Tee pokonała 6:5 MTV. Tym samym rozdrażewianie stracili pozycję lidera na rzecz Pancomu Zduny.

 

Zespół AST prowadził w spotkaniu z MTV już 3:1. Potem rozdrażewianie strzelili cztery gole, ale w końcówce rywale znów doszli do głosu i ostatecznie wygrali 6:5. Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu, gdyż po dwóch żółtych kartkach boisko musieli opuścić Ł. Zuziak i F. Wosiek.

Nowym liderem został Pancom, który rozgromił 20:1 ekipę Don’t Cry. Pięć bramek zdobył J. Apanel, a po trzy razy do siatki trafiali A. Radojewski, M. Kaszub i M. Stefański.

Żubry pokonały 11:5 Octagon, choć wynik jest nieco mylący. Starcie było bowiem bardzo zacięte, a drużyna z Koźmina Wlkp., wykonywała cztery rzuty karne, wykorzystując dwa. Sześć razy na listę strzelców wpisał się J. Kłobusek, a cztery gole strzelił F. Oleśków.

Remisem 5:5 zakończyła się konfrontacja Pato Błonie z Hornets, choć ci pierwsi prowadzili już 4:2. Trzy trafienia dla Hornets były dziełem M. Bzodka.

Goryczy porażki nie zaznali jeszcze piłkarze Ekipy z Sulmierzyc. Tym razem ograli 4:1 LZS Kobierno-Tomnice, który z kolei jeszcze nie ma na koncie zwycięstwa.

(GRZELO)

FOT. Grzegorz Nowak

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek