Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Pasja przepisem na udany biznes

2020-06-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Pasja przepisem na udany...
Pasja przepisem na udany biznes
Aparatus reklama w artykule

KIKI CAR CARE to firma mieszcząca się przy ul. Mickiewicza 37 w Krotoszynie. Zajmuje się kompleksowym czyszczeniem i myciem samochodów oraz korektą i zabezpieczaniem lakieru.

 

Firma rozpoczęła swoją działalność zimą tego roku. Jej właściciel od zawsze był związany z motoryzacją, ponieważ jego ojciec prowadzi auto handel. Krzysztof Pluta, bo o nim mowa, od dziecka pomagał tacie w przygotowaniu aut do sprzedaży. Swoją drogę zawodową także skierował w stronę motoryzacji. Pracował w wypożyczalni samochodów, gdzie miał styczność z auto detailingiem i zdobywał kolejne doświadczenia. Oprócz tego właściciel KIKI CAR CARE studiuje transport.

Kilka miesięcy temu Krzysztof zaczął jeszcze bardziej interesować się kompleksowym myciem, czyszczeniem i renowacją samochodów. Oglądał coraz więcej filmów instruktażowych, zaczął zdobywać wiedzę i umiejętności na rozmaitych kursach i szkoleniach. Założył firmowy profil na portalu społecznościowym i jego działalność spotkała się z dużym zainteresowaniem właścicieli aut.

– Świadomość ludzi o auto detailingu dopiero budzi się w kierowcach. Większość myśli, że mycie na zwykłej myjni bezdotykowej lub automatycznej jest najlepszym rozwiązaniem dla samochodu. Nic bardziej mylnego. Kierowcy nie zdają sobie sprawy, jak złożony powinien być proces mycia i czyszczenia, by auto wyglądało tak, jakby wyjechało prosto z salonu – objaśnia K. Pluta.

W KIKI CAR CARE możemy skorzystać z kompleksowej usługi, która obejmuje mycie samochodu, czyszczenie wnętrza oraz korektę i zabezpieczenie lakieru. Oprócz podstawowych czynności możemy również liczyć na renowację lamp, polerowanie szyb, aplikację powłok hydrofobowych na lakier i szyby. Aby zabezpieczyć nasz samochód przed uciążliwym brudzeniem i znacznie ułatwić sobie jego pielęgnację w przyszłości, możemy skorzystać z ochrony w postaci wosków bądź powłok kwarcowych lub ceramicznych.

Właściciel KIKI CAR CARE ciągle pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić swoim klientom jak najszerszy wachlarz usług i móc podejść do każdego auta indywidualnie i z należytą pieczołowitością. – Każdy samochód wymaga innej kombinacji kosmetyków oraz technik pracy – podkreśla K. Pluta. To, że motoryzacja jest jego wielką pasją, zdecydowanie przekłada się na jego podejście do pracy, co z pewnością zauważy i doceni każdy klient.

(LENA)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Archiwum
Zuziak
APR
daf-mal
BGP
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek