Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Pechowa końcówka meczu

2021-09-02
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Pechowa końcówka meczu
Pechowa końcówka meczu
GetFree

W środę Biały Orzeł Koźmin Wlkp. podejmował Krobiankę Krobia. Gospodarze prowadzili niemal do ostatniego gwizdka. Niemal, bo po samobójczym trafieniu w samej końcówce konfrontacja zakończyła się remisem.

 

W początkowej fazie meczu zarysowała się przewaga drużyny z Krobi. Goście stwarzali zagrożenie pod bramką Orłów poprzez stałe fragmenty gry. W 17. minucie mocny i celny strzał z rzutu wolnego oddał Fryderyk Kokot i goście wyszli na prowadzenie. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać. Pięć minut później po prostopadłym podaniu Wojciecha Kamińskiego do wyrównania doprowadził Krzysztof Ratyński.

Po przerwie koźminianie przejęli inicjatywę. W 60. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się W. Kamiński i nie zmarnował okazji. Miejscowi jeszcze kilka razy byli blisko podwyższenia wyniku, ale brakowało precyzyjnego wykończenia akcji. Kilka minut przed końcem spotkania jeden z graczy Krobianki otrzymał czerwoną kartkę. Mimo osłabienia przyjezdni potrafili w ostatnich sekundach doprowadzić do remisu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niefortunna interwencja Marcelego Skowrońskiego zakończyła się trafieniem samobójczym.

(LENA)

 

BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – KROBIANKA KROBIA 2:2 (1:1)

0:1 – Fryderyk Kokot (17)

1:1 – Krzysztof Ratyński (22)

2:1 – Wojciech Kamiński (60)

2:2 – Marceli Skowroński (90′ samobójcza)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Roszczak, Konopka, Oleśków (60′ Skowroński), Hajdasz (48′ Janowski), Ratyński (75′ Konieczny), Kamiński (80′ Kasprzak), Maciejewski, Pacholski, Borowczyk, Rój

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud