Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Pewne zwycięstwa faworytów

2019-04-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Pewne zwycięstwa faworytów
Pewne zwycięstwa faworytów
W tekście Pawlicki

Pięciu czołowych darterów w Superlidze Darta odniosło pewne zwycięstwa. Po pięciu kolejkach rundy rewanżowej na szczycie plasuje się Sebastian Szostak, wyprzedając Jacka Cieślaka i Przemysława Pawlickiego.

 

Lider w tej serii ograł Mariusza Cieślaka (6:2) oraz Ewę Pawlicką (6:0). Drugi w tabeli J. Cieślak okazał się lepszy od Daniela Borskiego (6:3) i Damiana Kluby (6:0). Z kolei P. Pawlicki wygrał z Michałem Kobuszyńskim (6:0) i D. Klubą (6:0). Po dwa zwycięstwa odnieśli też czwarty Marcin Kmieciak (po 6:0 E. Pawlicką i Martą Pawlicką) oraz piąty Mateusz Wojtaszek (6:3 ze Sławomirem Olgrzymkiem i 6:0 z M. Pawlicką).

Ponadto S. Olgrzymek pokonał M. Kobuszyńskiego (6:0), M. Cieślak wygrał z Pawłem Pawlickim (6:1), a Włodzimierz Skalski ograł D. Borskiego (6:1) i Pawła Pawlickiego (6:1).

Siedmiokrotnie maksymalną liczbę oczek (180 pkt.) rzucili S. Szostak i J. Cieślak. Maksymalną ilością punktów na „dziewiętnastkach” mogą pochwalić się M. Kmieciak, S. Olgrzymek, S. Szostak i Z. Jusiak. Najszybciej lega 12. lotką zakończył J. Cieślak, który – podobnie jak S. Szostak – ma na koncie najwyższe skończenie partii (130 pkt.).

(GRZELO)

YouTube

daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Vademecum poprawne
Zuziak
gierko
APR
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
Archiwum
BGP
TOR
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
Jumbonet
KUK
Słoneczna
Transmed24
Jarmużek
Eltom-bud
W starym stylu
Wojno