Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Piłkarski turniej dla Marcelka

2020-01-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Piłkarski turniej dla Marcelka
Piłkarski turniej dla Marcelka

W poniedziałek w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Olimpijskiej odbył się charytatywny turniej halowej piłki nożnej pod hasłem ,,Gramy dla Marcelka”. Zwyciężyła drużyna A Seree Tee.

 

 

W zawodach zagrało 14 drużyn. W trakcie imprezy na najmłodszych czekali animatorzy, którzy m.in. malowali dzieciom twarze. Skorzystać można było również ze stoiska z zupą, które przygotowane zostało przez OSP Ostoja. Był także pokaz freestyle.

W czołowej czwórce zawodów znalazły się drużyny A Seree Tee, Tom-Kar Kobierno, Marbud i Arwik Jutrosin. W półfinałach ekipa AST pokonała 4:0 Tom-Kar, a team z Jutrosina wygrał 5:4 z Marbudem. W meczu o trzecie miejsce Tom-Kar ograł 2:1 Marbud, a w finale zespół A Seree Tee zwyciężył 1:0 Arwik. Za najlepszego bramkarza turnieju uznano Ireneusza Czubaka, a miano najlepszego zawodnika przyznano Łukaszowi Budziakowi (obaj z AST). Ten drugi swoją nagrodę przeznaczył na licytację na rzecz chłopca. Cały dochód z wydarzenia przekazany będzie na leczenie Marcela.

– Chciałbym wszystkim podziękować za organizację tej imprezy. Nie będę nikogo wymieniać, bo nie chcę nikogo pominąć. Osób, które zaangażowały się w ten turniej, jest mnóstwo. Każdej z nich chcę z całego serca podziękować – powiedział na zakończenie imprezy Mariusz Ratajczak, organizator turnieju.

– Bardzo się cieszę, że mogliśmy obejrzeć finałowe rozgrywki. Jest to jednak turniej, w którym nie ma przegranych, a tylko jeden zwycięzca – mały Marcel. Chciałbym ze swojej strony podziękować organizatorom oraz zawodnikom – skomentował Ryszard Czuszke, wiceburmistrz Krotoszyna.

(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek