Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PGKiM Węgiel
PADEWSCY

Podziękowali sołtysom za ich pracę

2023-03-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. Podziękowali sołtysom za ich...
Podziękowali sołtysom za ich pracę
TARTAK SZULC

14 marca w Cieszkowie odbyło się spotkanie sołtysów gminy Cieszków z wójtem Ignacym Miecznikowskim i wiceprzewodniczącym Rady Gminy Mieczysławem Butą. Okazją do tego był Dzień Sołtysa, przypadający 11 marca.

 

Spotkanie miało na celu złożenie podziękowań, okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę i angażowanie się w sprawy miejscowej społeczności. W luźnej atmosferze rozmawiano m.in. o funduszu sołeckim, lokalnych problemach czy bieżących inwestycjach na terenie gminy.

– Należą wam się serdeczne podziękowania za waszą pracę i za bardzo dobrą współpracę z władzami gminy. Myślę, że jest za co dziękować, ponieważ wasza funkcja jest niezbyt wdzięczna i często możecie usłyszeć pretensje od mieszkańców. Patrząc na kończącą się kadencję, można powiedzieć, że sołtysi dużo się nauczyli i  przeżyli wszystkie możliwe kataklizmy, m.in. pandemię, wybuch wojny, ASF, ptasią grypę. Tyle było tych zakrętów historii, więc uważam, że może być już tylko lepiej, czego sobie i państwu życzę – oznajmił wójt Ignacy Miecznikowski.

W imieniu radnych gminy Cieszków życzenia sołtysom złożył również wiceprzewodniczący rady – Mieczysław Buta.

(FENIX)

Comments are closed

YouTube

VADEMECUM
Archiwum
OCHMAN
KOK
Agencja Reklamowa GL
BGP
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
Zajączek
EDI
Jarmużek
MATYLA
IMPULS ZDUNY
BHP RABENDA
ZAKOCHANY W DREWNIE
Motosdodoła
Dietetyk Kaźmierczak