Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Podziękowania dla lokalnych przedsiębiorców

2020-01-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Samorząd
  4. /
  5. Podziękowania dla lokalnych przedsiębiorców
Podziękowania dla lokalnych przedsiębiorców

9 stycznia w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbyło się tradycyjne, noworoczne spotkanie władz z lokalnymi przedsiębiorcami. Wyróżniono firmy, które poprzez swoją rzetelną działalność stały się wizytówką miasta i gminy.

 

W części artystycznej wystąpił zespół Tacy Nie Inni pod kierownictwem Mariusza Kaźmierczaka.

Burmistrz Franciszek Marszałek oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Sikora złożyli przedsiębiorcom gratulacje i podziękowania. Słowa uznania przekazali także starosta Stanisław Szczotka oraz przedstawiciele parlamentarzystów z okręgu nr 36.

Nagrody i wyróżnienia od burmistrza Krotoszyna za osiągnięcia w 2019 roku otrzymały następujące firmy: Gembiak-Mikstacki sp. j., Gabriela Kośmider PPHU Gabi-Plast, PPH Centnas sp. z o. o., MAHLE Polska Sp. z o. o., JotKel sp. z o. o. sp.k., EWA SA, Blending sp. z o. o., DW sp. z o .o., Bistro Cafe & Tapas, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych sp. z o. o. w Gostyniu, Piekarnia Cukiernia Brykczyński sp. z o. o. i Wspólnicy sp. k., IteCom sp. z o. o., Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Warszawie, Przedstawicielstwo w Kobiernie, Las-Kalisz sp. z o. o.

– Nie sięgaliśmy po narzędzia mogące zrekompensować nasze wydatki, widząc udział w rozwoju gminy naszych mieszkańców, a przede wszystkim przedsiębiorców – mówił burmistrz Marszałek. – Postanowiłem nie przedstawiać Radzie Miejskiej propozycji podwyżek podatków lokalnych. Jednak jeśli sytuacja finansowa się nie zmieni, taka podwyżka w roku 2021 będzie nieunikniona. Wszystkim przedsiębiorcom gratuluję wszystkiego, co do tej pory osiągnęli. Dziękuję za potężne finansowe wsparcie, udzielone mieszkańcom gminy, dzięki regularnemu i rzetelnemu płaceniu podatków lokalnych. To otrzymane przez państwa pieniądze są fundamentem rozwoju. Niech rok 2020, zawierający wiele niewiadomych, przyniesie trafne dla was decyzje ekonomiczne – życzył włodarz Krotoszyna.

(NOVUS)

YouTube

Phone Spa
W starym stylu
Zuziak
Pod Szyszkami
Jarmużek
Banaszak
Mazi Owczarz
M-Partner
Lesniczowka
BGP
TOR
nest
Ideal Okna
energy sped
APR
Galeria Kroto
Kostka
Jumbonet
KUK
Robstal
Słoneczna
Eltom-bud
Transmed24