Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Prowadziła po alkoholu

2022-01-19
Prowadziła po alkoholu
Vidia film tekst

W nocy z 18 na 19 stycznia na ulicy Wrocławskiej w Bukowicach (gmina Krośnice) doszło do wypadku. 35-letnia mieszkanka Twardogóry straciła panowanie nad pojazdem, który zjechał z drogi i przewrócił się na bok. Okazało się, że kobieta była nietrzeźwa i w dodatku podróżowała z 8-letnią córką.

 

Według wstępnych ustaleń policji kierująca samochodem osobowym marki Nissan Pixo prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego pojazd zjechał na pobocze i przewrócił się na lewy bok. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie kobiety 1,2 promila alkoholu. Na szczęście ani ona, ani podróżująca z nią 8-letnia córeczka, nie doznały poważnych obrażeń.

Policjanci zatrzymali mieszkance Twardogóry prawo jazdy, natomiast uszkodzony samochód odholowano na parking strzeżony. Po wykonaniu niezbędnych czynności 35-latka została zwolniona, natomiast dziewczynkę przekazano pod opiekę babci.

– Postępowanie jest w toku – sprawa znajdzie swój finał w milickim sądzie, gdzie kobieta poniesie konsekwencje prawne, związane z kierowaniem samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Ponadto odpowie za spowodowanie zagrożenia dla swojej córki – informuje podinspektor Sławomir Waleński, oficer prasowy KPP w Miliczu.

(FENIX)

FOT. KPP Milicz

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You