Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Przed nami kolejna edycja Summer Cup!

2021-07-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Przed nami kolejna edycja...
Przed nami kolejna edycja Summer Cup!
Zuziak tekst

W dniach 24-25 lipca odbędzie się doskonale znana miłośnikom piłki nożnej impreza – Summer Cup. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie.

 

To już dwunasta edycja piłkarskiej imprezy. Organizatorzy zdecydowali, iż do rywalizacji przystąpi szesnaście drużyn, które zostaną podzielone na cztery grupy. – Kontynuujemy formułę z poprzednich lat. W sobotę odbędą się mecze grupowe na dwóch orlikach – przy Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja oraz przy deptaku. W niedzielę na drugim z tych obiektów będziemy świadkami decydujących pojedynków – zapowiada Robert Stawowy, jeden z organizatorów wydarzenia.

Tytułu mistrzowskiego bronić będzie Pro-Met Koźmin Wlkp. – W tym roku zagra kilka nowych ekip, jak choćby Octagon Ostrów Wlkp. czy The Globers – oznajmia Dominik Góral. – Wydaje się, że będzie to najmocniej obsadzony turniej w całej historii Summer Cup. Kilku drużynom musieliśmy odmówić udziału ze względu na ograniczoną ilość zespołów – dodaje.

Dla najlepszych organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Wybrani zostaną najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec oraz MVP turnieju. Przewidziane są również nagrody dla trzech czołowych zespołów, w tym nowy okazały puchar przechodni.

Impreza odbędzie się z pomocą Urzędu Miejskiego oraz Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, jak również wielu innych sponsorów. Zachęcamy do kibicowania swoim ulubionym drużynom.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud