Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Przegrali w ćwierćfinale z silnym rywalem

2020-07-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Przegrali w ćwierćfinale z...
Przegrali w ćwierćfinale z silnym rywalem
Media sort baner w tekstach

W ostatnią sobotę czerwca Reprezentacja Playareny Krotoszyn wzięła udział w II Turnieju Nocnym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Nasza drużyna świetnie sobie radziła, ale poległa z silnym rywalem w ćwierćfinale.

 

Po losowaniu okazało się, że krotoszyński zespół trafił do grupy D, tak samo jak Guantanamera, również reprezentująca nasze miasto. Ekipa Playareny pokonała obu grupowych przeciwników. Najpierw 2:0 wygrała z FC Kryształki, a potem 1:0 z Guantanamerą.

W 1/8 finału zwycięzcy grupy D trafili na WKS. Po ciężkim i wyrównanym boju ostatecznie zwyciężyli 1:0. Ćwierćfinałowym rywalem był zespół Ignasiak. Spotkanie było emocjonujące, lecz Reprezentacja Playareny musiała uznać wyższość rywali, ulegając 1:2 i tracąc możliwość walki o puchar. W krotoszyńskim zespole zagrali A. Selwat, Ł. Zuziak, A. Pauter, A. Skrzypniak, R. Siecla, F. Szych, Ł. Budziak, R. Kołodziej, P. Fabiś, M. Wachowiak.

– Pojechaliśmy na ten turniej w bardzo mocnym składzie, który dał z siebie 200 procent. W ostatnich dwóch meczach było bardzo ciężko. Z WKS-em daliśmy radę, ale niestety nie zdołaliśmy pokonać drużyny Ignasiak, która wykorzystała nasze dwa błędy – mówi Antek Selwat, bramkarz Reprezentacji Playareny Krotoszyn.

– Szkoda ostatniego meczu z teamem Ignasiak, ponieważ była to drużyna w naszym zasięgu. Cieszy nas jednak to, że możemy z chłopakami jeździć po całej Polsce, rywalizować z bardzo silnymi ekipami oraz godnie reprezentować Krotoszyn – oznajmia Łukasz Zuziak, kapitan zespołu.

– W imieniu całej drużyny pragnę podziękować za zaproszenie organizatorom II Turnieju Nocnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września, naszym sponsorom – Doradztwu Rolniczemu Zuziak oraz firmie Honiart – za nowe stroje. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Urzędu Miejskiego w Krotoszynie, dzięki któremu byliśmy w stanie pojechać na turniej – podsumowuje Dominik Góral, kierownik Reprezentacji Playareny Krotoszyn.

OPRAC. (LENA)

FOT. Krotoszyn Open

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
Archiwum
APR
BGP
daf-mal
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek