Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Przywieźli z Łodzi pięć medali

2021-12-28
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Przywieźli z Łodzi pięć...
Przywieźli z Łodzi pięć medali
REMONTY KACZMAREK

19 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate. Zawodnicy z naszego powiatu zdobyli w zawodach pięć medali.

 

Do rywalizacji przystąpiło ponad 380 karateków, reprezentujących 55 klubów. Wśród nich nie mogło zabraknąć przedstawicieli powiatu krotoszyńskiego.

Na podium stanęło dwoje reprezentantów ASW Nippon Krotoszyn. Tytuł wicemistrzyni Polski w kumite juniorek młodszych -54 kg wywalczyła Anna Chlebowska. Z kolei Filip Mosz zdobył dwa brązowe krążki – w kumite mężczyzn -84 kg oraz w kumite U’21 -84 kg. Na piątej lokacie w kumite mężczyzn +84 kg uplasował się Dawid Fortuniak

Z ekipy UKS Shodan Zduny jako jedyna na podium stanęła Katarzyna Trafankowska, która była trzecia w kata U’21. W kata kobiet zdunowska zawodniczka znalazła się na dziewiątej pozycji. Siódme miejsce w kumite juniorów -68 kg zajął Jakub Formanowski, a Zofia Duczmal uplasowała się na 13. lokacie w kata juniorek młodszych.

Reprezentujący Koźmiński Klub Karate Do Shotokan Kajetan Woźniak zdobył brąz w kumite juniorów młodszych +70 kg. Ponadto piąte miejsce w kumite U’21 -75 kg zajął Kamil Baran z Klubu Karate Bonsai Rozdrażew, a Julia Maślanka z UKS Ukemi Kobylin zmagania w kumite juniorek młodszych +54 kg zakończyła na siódmej pozycji.

(LENA)

FOT. UKS Shodan Zduny / ASW Nippon Krotoszyn / UKS Ukemi Kobylin /

KK Bonsai Rozdrażew / KKK Do Shotokan

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You