Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Reiss Cup ponownie w Krotoszynie!

2019-11-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Reiss Cup ponownie w...
Reiss Cup ponownie w Krotoszynie!
Aparatus reklama w artykule

Już w najbliższy weekend w Krotoszynie odbędzie się 9. edycja turnieju Reiss Cup, przeznaczonego dla dzieci z południowej Wielkopolski. Zmagania organizowane przez Akademię Piłkarską Reissa oraz Fundację Piotra Reissa to pomysł, który daje okazję młodym zawodnikom sprawdzenia się na tle swoich rówieśników, pozwala zintegrować środowisko piłkarskie oraz propaguje zdrowy styl życia.

 

Reiss Cup to największy w Polsce cykl turniejów sportowych dla dzieci, organizowany co roku przez Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa oraz Fundację Piotra Reissa. W każdej edycji bierze udział około 9000 dzieci, grających na co dzień w Akademii. – Z roku na rok poziom rozgrywek oraz ich prestiż rośnie. Staramy się podnosić poprzeczkę, co powoli nie jest już tak łatwe. Ciągle mamy jednak wiele radości i zapału w tworzeniu Reiss Cup. Dla nas i dla dzieci to długo wyczekiwane święto, które niejako podsumowuje cały rok naszej pracy – powiedział Piotr Reiss, patron klubu.

W naszym mieście rywalizacja odbędzie się trzeci rok z rzędu. – Pełnowymiarowa hala przy ulicy Olimpijskiej daje nam możliwość zorganizowana tak dużej imprezy w Krotoszynie – oznajmił Grzegorz Nowak, trener APR. – Szacujemy, że przez dwa dni na specjalnie przygotowanym boisku ze sztucznej nawierzchni oraz band rywalizować będzie ponad 600 najmłodszych adeptów futbolu. Już teraz zapraszamy wszystkich w weekend do oglądania zmagań naszych uzdolnionych dzieci – dodał.

Nie zabraknie brawurowych akcji, prawdziwej radości z wygranej, fenomenalnego dopingu i mikołajkowych prezentów. Swoją obecnością turniej uświetnią władze poszczególnych miast oraz rodzice zawodników klubu. Każda edycja turnieju Reiss Cup to nowa przygoda, wypełniona niepowtarzalną atmosferą i pięknymi bramkami! Zawody to nie tylko świetna zabawa dla całej rodziny, ale i nauka gry według zasad fair play. Na wszystkich uczestników, ich rodziców oraz przybyłych gości czekają m.in. gry i zabawy, konkursy, warsztaty tematyczne, prelekcje oraz wizyty gwiazd sportu.

Harmonogram Reiss Cup 2019 znajduje się TUTAJ.

(KAKTUS)

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
Lombard Smok
Phone Spa
daf-mal
Intermarche
MediaSort
Archiwum
BGP
Lesniczowka
Kiki Car Care
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal