Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Remont przejazdu – będą objazdy

2020-07-29
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Remont przejazdu – będą...
Remont przejazdu – będą objazdy
Media sort baner w tekstach

Jak pisaliśmy przed kilkoma dniami, wkrótce rozpocznie się remont przejazdu kolejowego na ulicy Kolejowej w Kobylinie. Gmina również dołoży finansową cegiełkę do tego przedsięwzięcia.

 

Władzom miasta udało się przekonać PKP Polskie Linie Kolejowe S.A, Zakład Linii Kolejowych w Ostrowie Wlkp., by remont przejazdu zrealizować jeszcze w tym roku. Z kolei gmina wykona nową nawierzchnię asfaltową. Burmistrz Tomasz Lesiński podpisał już umowę z wykonawcą tego zadania – krotoszyńską firmą Gembiak-Mikstacki Sp. j.

– Bardzo się cieszę, że zadanie będzie realizowała firma z tak dużym doświadczeniem. Jestem więc spokojny, bo wiem, że będzie to wykonane profesjonalnie, a zgranie wszystkiego z głównym wykonawcą zadania wcale nie będzie takie proste – stwierdza burmistrz Kobylina. Prace mają ruszyć w najbliższych dniach.

Rzecz jasna, w trakcie remontu kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym. Tak więc w czasie realizowania prac na przejeździe zorganizowane będą objazdy – drogą krajową nr 36 na odcinku Kobylin-Kuklinów, a także drogami powiatowymi: na trasie Kuklinów-Kromolice-Łagiewniki-Zalesie Wielkie-Zalesie Małe oraz na odcinku Kobylin-Łagiewniki.

(ANKA)

FOT. www.kobylin.pl

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
Archiwum
APR
daf-mal
BGP
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek