Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Restauracja Na Parcelach – kompleksowo i komfortowo

2020-09-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Restauracja Na Parcelach –...
Restauracja Na Parcelach – kompleksowo i komfortowo
Najfinanse text

Planujesz imprezę okolicznościową i szukasz miejsca gwarantującego nowoczesny wystrój i znakomitą kuchnię? A może zastanawiasz się, gdzie wybrać się z rodziną na niedzielny obiad? Przybliżamy możliwości restauracji Na Parcelach.

 

Za nami wakacje, jesień zbliża się wielkimi krokami, ale chyba każdy z nas ma jeszcze nadzieję na jak największą ilość ciepłych dni. Jak wykorzystać ostatnie promienie słońca? Restauracja Na Parcelach wychodzi nam naprzeciw. Przed budynkiem znajduje się bowiem duży taras, który przeszedł niedawno metamorfozę. Pojawiły się na nim stylowe, wygodne fotele oraz stoły, co pozwala połączyć kosztowanie przepysznego jedzenia z relaksem na świeżym powietrzu.

– Chcemy, aby nasi goście byli zadowoleni ze wszystkiego, co możemy im zaoferować, czyli z kuchni, wystroju i atmosfery. Dążymy do tego, aby spełniać wszelkie oczekiwania klientów – mówi Sebastian Szwałek, właściciel restauracji Na Parcelach. – Można u nas zarezerwować imprezę, ale również korzystać z obiadów.

Wyróżniająca się nowoczesnym, jasnym wnętrzem restauracja jest również idealnym miejscem na organizację wesela czy innych imprez okolicznościowych. Para młoda, której marzy się przestronna, oryginalnie urządzona sala weselna, powinna zajrzeć właśnie do obiektu umiejscowionego na krotoszyńskich Parcelkach.

Wystrój to jednak nie wszystko. Podczas imprez jednym z najważniejszych aspektów jest oczywiście jedzenie. – Przyjęcie weselne to szczególna okazja, dlatego chcemy z jak największą pieczołowitością wspierać parę młodą w tym dniu. Oferujemy organizację opartą na indywidualnych potrzebach i upodobaniach. Zapewniamy szerokie menu, które dopasowujemy do charakteru imprezy. Zapewniamy też elegancką zastawę stołową, piękne aranżacje i dekoracje stołów, krzeseł oraz profesjonalną obsługę kelnerską – wyjaśnia S. Szwałek. Restauracja proponuje przyszłej parze młodej również napoje, ciasta własnego wypieku według tradycyjnych receptur, owoce oraz tort weselny. Przyszli małżonkowie nie muszą zatem zaprzątać sobie tym głowy, a jedynie podjąć decyzję.

Imprezy okolicznościowe to nie tylko wesela. W restauracji Na Parcelach można zorganizować także komunie, chrzciny, urodziny i inne uroczystości rodzinne lub firmowe. – Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z gości. Myślę, że każdy bez najmniejszego problemu wybierze idealną dla siebie opcję. Wraz ze swoją załogą serdecznie zapraszamy do naszej restauracji! – podsumowuje właściciel.

(LENA)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek