2. /
  4. /
  5. Rozbili rywala w 15...
BETA

Piast Kobylin pokonał 3:0 Olimpię Brzeziny na jej terenie. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis, ale potem wystarczył kwadrans, by goście przesądzili sprawę zwycięstwa. Ekipa Marka Nowickiego awansowała na drugie miejsce w tabeli i traci do lidera pięć punktów.

Wszystkie gole padły między 52. a 67. minutą. Najpierw Mateusz Olikiewicz uderzył z dystansu, a piłka po rykoszecie trafiła pod nogi Krystiana Jędrzejaka, który strzałem lewą nogą skierował ją do bramki.

Pięć minut później po dośrodkowaniu Jakuba Szymanowskiego główkował Adam Kurzawa, ale piłka trafiła w słupek. Do futbolówki doskoczył Patryk Kamiński i z najbliższej odległości umieścił ją w siatce.

Wynik konfrontacji ustalił Mateusz Olikiewicz, który pokonał bramkarza Olimpii pięknym strzałem z 20 metrów.

W tym roku Piast ma do rozegrania jeszcze trzy mecze – z Raszkowianką Raszków (29.10), Stalą Pleszew (5.11) i Zefką Kobyla Góra (12.11).

Olimpia Brzeziny – Piast Kobylin 0:3 (0:0)

BRAMKI: 0:1 – Krystian Jędrzejak (52′), 0:2 – Patryk Kamiński (57′), 0:3 – Mateusz Olikiewicz (67′)

PIAST: Poślednik – A. Kurzawa, Pospiech, Wielebiński, Snela – Szymanowski, M. Kurzawa, Kamiński, P. Kowalski (35′ Jędrzejak) – Kokot, Olikiewicz