Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Rozgrywki odwołane!

2020-05-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Rozgrywki odwołane!
Rozgrywki odwołane!
Leśniczówka w tekscie

Zarówno zawodnicy, jak i kibice Astry Krotoszyn, Piasta Kobylin i Białego Orła Koźmin Wlkp. czy drużyn z niższych lig z niecierpliwością czekali na kolejne decyzje dotyczące rundy wiosennej. Rozgrywki, jak wiemy, zostały zawieszone kilka dni przed ich planowanym rozpoczęciem. Niestety, sytuacja epidemiczna w naszym kraju zmusiła prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej do podjęcia decyzji o odwołaniu seniorskich rozgrywek  niższych klasach, począwszy od IV ligi.

 

– Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych – czytamy w komunikacie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Astra Krotoszyn kończy sezon na piątym miejscu w tabeli V ligi, a Piast Kobylin – na jedenastym. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. uplasował się na siódmej lokacie w tabeli klasy okręgowej.

(LENA)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
Archiwum
APR
daf-mal
BGP
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek