Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Rozpoczęła się runda rewanżowa

2019-02-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Rozpoczęła się runda rewanżowa
Rozpoczęła się runda rewanżowa
BS artykuł

Darterzy rywalizujący w rozgrywkach krotoszyńskiej superligi rozpoczęli rundę rewanżową. Po inauguracyjnej kolejce drugiej części zmagań pozycję lidera utrzymał Jacek Cieślak. Po piętach depcze mu Sebastian Szostak.

 

Warto przypomnieć, że do rozgrywek zgłosiło się 19 darterów, ale w trakcie sezonu pięciu zrezygnowało z różnych powodów – Dariusz Sędziak, Adrian Jasiński, Mateusz Morgiel, Paweł Dulaj i Zdzisław Jusiak.

Lider superligi pewnie ograł Michała Kobuszyńskiego (6:0) oraz Włodzimierza Skalskiego (6:2). Dwa oczka straty do prowadzącego ma Sebastian Szostak, który także odniósł dwa przekonujące zwycięstwa – nad Martą Pawlicką (6:0) i Pawłem Pawlickim (6:2).

Zacięta walka toczy się o najniższy stopień podium. Obecnie trzeci jest Marcin Kmieciak, który ograł Mariusza Cieślaka (6:1) i Sławomira Olgrzymka (6:1). Ten ostatni gracz ma zaledwie punkt mniej, a prócz porażki zanotował zwycięstwo – pokonał Damiana Klubę (6:2). 29 punktów zgromadził też Przemysław Pawlicki. Prezes SKLD wygrał z Danielem Borskim (6:2) i nie sprostał Mateuszowi Wojtaszkowi (3:6), który pokonał również Ewę Pawlicką (6:0).

Ponadto w tej serii gier Daniel Borski podzielił się punktami z Damianem Klubą (5:5), a Włodzimierz Skalski nie dał szans Mariuszowi Cieślakowi (6:0).

(GRZELO)

YouTube

Lombard Smok
daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Zuziak
Vademecum poprawne
APR
gierko
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
Archiwum
BGP
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
Jumbonet
KUK
Słoneczna
Transmed24
Jarmużek
Eltom-bud
W starym stylu