Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Rywalizacja przedsiębiorców

2020-01-31
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Rywalizacja przedsiębiorców
Rywalizacja przedsiębiorców

W Centrum Bilardowym Bila odbył się darterski turniej dla członków Klubu GLK i partnerów Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta. Zwyciężył Karol Marcinkowski.

 

W szranki stanęło 15 zawodników. Aby szanse na wygraną były równe dla wszystkich, wprowadzono nietypowe zasady. Uczestnicy, którzy nie mają na co dzień do czynienia z grą w darta, kończyli pojedynczym sektorem. Z kolei ci, którzy regularnie grywają, musieli wejść w lega double’em i double’em go zakończyć.

Do finału awansowali Karol Marcinkowski (Biuro Rachunkowe Justyna Marcinkowska) oraz Sebastian Szostak (StudioV24). Po zaciętym pojedynku, stojącym na bardzo wysokim poziomie, K. Marcinkowski wygrał 3:2. Trzecie miejsce zajął Daniel Borski (Gazeta Lokalna KROTOSZYN). Na kolejnych lokatach uplasowali się Tomasz Gierko (NajFinanse), Łukasz Rabenda (Bezpieczeństwo Pracy Rabenda) i Paweł Galeja (Centrum Bilardowe BILA).

– Cieszę się, że jako członkowie Klubu GLK mogliśmy spotkać się i rywalizować w luźnej atmosferze, co z pewnością wpłynie pozytywnie na kolejne działania klubu. Dowodem na dobry efekt integracji są nie tylko lepsze relacje biznesowe, ale fakt, iż m.in. Łukasz Rabenda, Tomasz Gierko czy Dawid Wujczyk zainteresowali się dartem i jeśli czas pozwoli, pojawią się na innych zawodach. Dziękuję jednocześnie władzom Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie zmagań – powiedział Daniel Borski, wydawca Gazety Lokalnej KROTOSZYN.

(LENA)

YouTube

Phone Spa
W starym stylu
Zuziak
Pod Szyszkami
Jarmużek
Banaszak
Mazi Owczarz
M-Partner
Lesniczowka
BGP
TOR
nest
Ideal Okna
energy sped
APR
Galeria Kroto
Kostka
Jumbonet
KUK
Robstal
Słoneczna
Transmed24
Eltom-bud