Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Siatkarze zagrali dla Marcelka

2020-01-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Siatkarze zagrali dla Marcelka
Siatkarze zagrali dla Marcelka

11 stycznia w hali SP nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Jordana zorganizowano charytatywny turniej piłki siatkowej „Gramy dla Marcelka”. Cały dochód z imprezy przekazany zostanie na leczenie chłopczyka.

 

Na zawody zgłosiło się dziesięć drużyn, które stanęły do siatkarskiej rywalizacji, aby pomóc Marcelkowi. Były to PKP Piast Lutogniew, Marcel i Przyjaciele, Team Parzew, Team Przyjaciół, Team #goMarcel, Team Marcelka, Albatrosy, Team SP 7, Załoga Marcelka oraz Team Besoski.

Po zaciętych zmaganiach triumfował Team Parzew, wyprzedzając ekipę Marcel i Przyjaciele oraz Team #goMarcel. Jednak to nie wyniki były tego dnia najważniejsze, lecz zebranie pieniędzy, który wspomogą Marcela Samola. Podczas turnieju można było skorzystać ze stoiska z kawą, herbatą oraz ciastem. Zysk ze sprzedaży również zasilił konto zbiórki.

Mimo iż udało się zebrać całą kwotę, która widniała na stronie Fundacji siepomaga.pl, licytacje oraz imprezy charytatywne nadal są organizowane i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tak więc ludzi o dobrych sercach nie brakuje.

– Chciałbym podziękować wszystkim, którzy dołożyli przysłowiową cegiełkę do tego siatkarskiego turnieju charytatywnego. Cel był szczytny i wiele osób wykazało się wielkim zaangażowaniem. Jest ich tak dużo, że nie jestem nawet w stanie wymienić każdego z osobna. Czapki z głów i wielki szacunek za to, co robicie. Jesteście najlepsi! – powiedział Rafał Kierakowicz, organizator turnieju.

(LENA)

YouTube

Phone Spa
W starym stylu
Zuziak
Pod Szyszkami
Jarmużek
Banaszak
Mazi Owczarz
M-Partner
Lesniczowka
BGP
TOR
nest
Ideal Okna
energy sped
APR
Galeria Kroto
Jumbonet
Kostka
KUK
Robstal
Słoneczna
Eltom-bud
Transmed24