Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Singliści walczyli o Puchar Starosty

2022-09-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Singliści walczyli o Puchar...
Singliści walczyli o Puchar Starosty
Laguna shop

W ostatni weekend sierpnia na kortach w Krotoszynie nie zabrakło zdrowych, sportowych emocji. Wtedy bowiem rozgrywano tam 22. Mistrzostwa Powiatu w Tenisie w Grach Pojedynczych o Puchar Starosty Krotoszyńskiego.

 

Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach. W gronie pań niepokonana okazała się Anna Bochna. Kolejne lokaty zajęły Weronika Robakowska, Weronika Politowicz i Aleksandra Politowicz. W kategorii 60+, podobnie jak w zmaganiach kobiet, rywalizowano systemem każdy z każdym. Zwycięzcą został Marek Mastelierz, który wyprzedził Jerzego Rędzikowskiego i Lechosława Serafiniaka.

W kategorii open do walki przystąpiło dziesięciu zawodników, których podzielono na trzy grupy eliminacyjne. Do finału dotarli Artur Fluder i Maciej Kotecki. Zwyciężył pierwszy z wymienionych. Trzecią lokatę zajął Andrzej Kaźmierczak, pokonując Waldemara Wroneckiego.

Zarząd Krotoszyńskiego Towarzystwa Tenisowego składa podziękowania staroście krotoszyńskiemu za patronat i zakup okazałych trofeów sportowych, jak również stałym sponsorom za ufundowanie nagród rzeczowych.

(LENA)

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A