Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Skarga na PZD została wycofana

2022-05-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Samorząd
  4. /
  5. Skarga na PZD została...
Skarga na PZD została wycofana
REMONTY KACZMAREK

Rada Powiatu Krotoszyńskiego przyjęła uchwałę w sprawie odstąpienia od rozpatrzenia skargi na pracę Powiatowego Zarządu Dróg w Krotoszynie. Powodem takiej decyzji było oświadczenie skarżącego o wycofaniu skargi.

 

Skarga na pracę Powiatowego Zarządu Dróg w Krotoszynie wpłynęła do przewodniczącego rady 8 kwietnia. Pismo przekazano Komisji skarg, wniosków i petycji w celu zbadania zarzutów.

– Z treści przedstawionej skargi wynika, że dotyczy zaniedbań w zakresie stanu nawierzchni dróg powiatowych na terenie powiatu, nieprzeprowadzenia lub niewystarczająco częstego przeprowadzania kontroli stanu nawierzchni dróg powiatowych, niepodejmowania należytych działań po przeprowadzonych kontrolach stanu nawierzchni dróg powiatowych. W dniu 19 kwietnia 2022 roku wpłynęło do przewodniczącego rady oświadczenie złożone przez skarżącego o wycofaniu złożonej skargi. Komisja skarg, wniosków i petycji zapoznała się ze skargą oraz oświadczeniem. W związku z powyższym komisja uwzględniła wolę skarżącego w zakresie wycofania skargi i odstąpiła od jej rozpatrywania – czytamy w ustaleniach wspomnianej komisji. Radni przyjęli uchwałę jednogłośnie.

(LENA)

 

FOT. Archiwum

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You