Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Słaba końcówka rundy

2019-11-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Słaba końcówka rundy
Słaba końcówka rundy
Leśniczówka w tekscie

Niezbyt dobrze spisuje się drużyna Białego Orła Koźmin Wlkp. w końcówce rundy jesiennej. W sobotę koźminianie przegrali czwarty mecz z rzędu, ulegając 0:2 Baryczy Janków Przygodzki.

 

W pierwszej połowie Orły stworzyły sobie kilka dobrych okazji, lecz brakowało skutecznego wykończenia. Z kolei miejscowi wyszli na prowadzenie w 16. minucie po tym, jak Tomasz Jasiórski pokonał bramkarza po rozegraniu przez Barycz rzutu rożnego.

Po przerwie gospodarze starali się podwyższyć wynik, a koźminianie dążyli do wyrównania. Niestety, w 65. minucie Oskar Maciejewski otrzymał drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną i musiał opuścić boisko, osłabiając swój zespół. To zdecydowanie ułatwiło zadanie ekipie Baryczy, która w 81. minucie wyprowadziła zabójczą kontrę, sfinalizowaną przez Maksymiliana Jończaka.

Przypominamy, że jutro Biały Orzeł zagra na własnym obiekcie w finale Okręgowego Pucharu Polski. Mecz z GKS-em Grębanin rozpocznie się o godz. 13.00.

(LENA)

Barycz Janków Przygodzki – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:0 (1:0)

BRAMKI: 1:0 – Tomasz Jasiórski (16′), 2:0 – Maksymilian Jończak (81′)

CZERWONA KARTKA: Oskar Maciejewski (65′)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Ratajczyk (60′ Szulc), Kaczmarek, Roszczak, Konopka, Maciejewski, Oleśków, Zieliński, Miedziński (55′ Borowczyk), Hajdasz (70′ Kubot), Wosiek

YouTube

MediaSort
energy sped
BGP
Robstal
daf-mal
Archiwum
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
M-Partner
Lombard Smok
Phone Spa
Zuziak
Kiki Car Care
APR
Active Zone
KUK
Eltom-bud
Jarmużek
Kostka
Pod Szyszkami