Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Śpiwory, plecaki, buty – co z nimi zrobić po biwaku?

2020-07-28
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Śpiwory, plecaki, buty –...
Śpiwory, plecaki, buty – co z nimi zrobić po biwaku?
Media sort baner w tekstach

Wakacje, długie ciepłe dni i urokliwe noce – to wszystko skłania nas do wyjazdów na łono natury. Na biwak musimy się jednak solidnie przygotować, a po powrocie do domu czeka nas czyszczenie i pranie wielu rzeczy.

 

Wyjazd na kilka dni do leśnej głuszy i spanie pod namiotem oznacza rozłąkę z niektórymi zdobyczami cywilizacji. Dla niektórych nie jest to łatwe. W campingowych warunkach musimy sobie poradzić. Na początku powinniśmy zastanowić się nad listą rzeczy, które mogą okazać się niezbędne podczas naszej wyprawy. Każdy biwakowicz obowiązkowo musi przed wyjazdem zaopatrzyć się w porządny namiot, ciepły śpiwór, matę lub materac. Dla osób preferujących spędzanie wolnego czasu na wędrówkach niezbędne okażą się również wygodne i zapewniające bezpieczeństwo buty oraz porządny, pakowny plecak.

Po udanym urlopie wracamy wypoczęci i zrelaksowani. Jednak przywozimy ze sobą też jedną trapiącą myśl: co zrobić ze śpiworem, butami czy plecakiem? Musimy je wyczyścić, jednak to nie takie proste. Wypranie tego typu rzeczy w domowych warunkach może spowodować utratę przez nie formy. Z kolei suszenie trwa bardzo długo i trudno nam znaleźć odpowiednie do tego miejsce. Z pomocą przychodzi nam Pralnia Laguna mająca w swojej ofercie pranie i czyszczenie tego typu rzeczy. Oddając nasze przedmioty w ręce załogi pralni, możemy być spokojni, że nie utracą one pierwotnej formy i nie zniszczą się w żaden sposób. Laguna jest również pralnią w pełni ekologiczną, co daje gwarancję bezpieczeństwa dla naszej skóry, która nie będzie narażona na wszelkiego rodzaju uczulenia, wywoływane przez środki chemiczne.

(LENA)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
Archiwum
APR
daf-mal
BGP
MediaSort
M-Partner
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek