Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Spotkanie władz gminy z sołtysami

2019-03-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Samorząd
  4. /
  5. Spotkanie władz gminy z...
Spotkanie władz gminy z sołtysami

Ostatniego dnia lutego władze Koźmina Wlkp. spotkały się z sołtysami z terenu gminy. Była to premierowa narada po niedawno zakończonych zebraniach wyborczych.

 

Burmistrz Maciej Bratborski pogratulował wybranym sołtysom i wręczył podziękowania tym, którzy przekazali obowiązki swoim następcom.

W dalszej części spotkania przedstawiono założenia projektu pod nazwą „Aktywny senior – zwiększanie dostępu do usług opiekuńczych na terenie gminy Koźmin Wielkopolski”, który realizują Spółdzielnia Socjalna „VIVO” i Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koźminie Wlkp. Trwa nabór do projektu, a na 1 kwietnia zaplanowano rozpoczęcie zajęć.

Z kolei Sławomir Gruchała, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu, omówił zasady i kalendarz imprez sportowych w ramach rywalizacji sołectw. Wiceburmistrz Jarosław Ratajczak opowiedział o formach wsparcia, jakie gmina proponuje na zadania z zakresu ochrony środowiska. Przypomniał również sołtysom, że od początku roku gmina zbiera selektywnie popiół, apelując przy tym, aby mieszkańcy przestrzegali nowych zasad segregacji odpadów.

(NOVUS)

FOT. www.kozminwlkp.pl

Sorry, there are no polls available at the moment.
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla