Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Spotkanie władz gminy z sołtysami

2019-03-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Samorząd
  4. /
  5. Spotkanie władz gminy z...
Spotkanie władz gminy z sołtysami
Naj

Ostatniego dnia lutego władze Koźmina Wlkp. spotkały się z sołtysami z terenu gminy. Była to premierowa narada po niedawno zakończonych zebraniach wyborczych.

 

Burmistrz Maciej Bratborski pogratulował wybranym sołtysom i wręczył podziękowania tym, którzy przekazali obowiązki swoim następcom.

W dalszej części spotkania przedstawiono założenia projektu pod nazwą „Aktywny senior – zwiększanie dostępu do usług opiekuńczych na terenie gminy Koźmin Wielkopolski”, który realizują Spółdzielnia Socjalna „VIVO” i Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koźminie Wlkp. Trwa nabór do projektu, a na 1 kwietnia zaplanowano rozpoczęcie zajęć.

Z kolei Sławomir Gruchała, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu, omówił zasady i kalendarz imprez sportowych w ramach rywalizacji sołectw. Wiceburmistrz Jarosław Ratajczak opowiedział o formach wsparcia, jakie gmina proponuje na zadania z zakresu ochrony środowiska. Przypomniał również sołtysom, że od początku roku gmina zbiera selektywnie popiół, apelując przy tym, aby mieszkańcy przestrzegali nowych zasad segregacji odpadów.

(NOVUS)

FOT. www.kozminwlkp.pl

YouTube

daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Zuziak
Vademecum poprawne
gierko
APR
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
Archiwum
BGP
TOR
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
Jumbonet
KUK
Słoneczna
Transmed24
Jarmużek
Eltom-bud
W starym stylu
Wojno