Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PGKiM Węgiel
PADEWSCY

Spotkanie z rozwojem

2023-03-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Spotkanie z rozwojem
Spotkanie z rozwojem
BRAMY WYGRODZENIA

9 marca w Krotoszynie w nowo otwartym Centrum Konferencyjnym Open Global odbyło się niezwykłe wydarzenie, jakim było pierwsze z cyklu inspirujących eventów o nazwie „Spotkanie z rozwojem”. Gościem Małgorzaty Jochaniak, pomysłodawczyni i organizatorki spotkania, była Iwona Guzowska, znana wszystkim pięściarka i kickbokserka, mistrzyni świata, Europy i Polski, trenerka i mentorka, ucząca, w jaki sposób osiągać swoje cele.

 

Tematem spotkania była siła i moc drzemiąca w każdym człowieku. Małgorzata Jochaniak powitała zebranych gości i oddała głos bohaterce spotkania. Rozmowa z Iwoną Guzowską była bardzo inspirująca i niezwykle ciekawa. Kickbokserka opowiedziała o swym życiu, zwracając uwagę na to, że wszystkie wydarzenia, jakie nas spotykają, kształtują nas i sprawiają, że jesteśmy właśnie tacy, a nie inni. Swoim sukcesem udowodniła, że mimo piętna dziewczyny z domu dziecka oraz wychowywania się w rodzinie z problemem alkoholowym można osiągnąć sukces i być mentorem dla innych! Udowodniła, że największa siła, jaką posiada człowiek, drzemie w jego wnętrzu. Samemu trzeba ją odkryć i dotrzeć do niej. Zwracała też szczególną uwagę na fakt, że nasze życie zależy tylko i wyłącznie od nas samych – to bowiem my decydujemy, jak będziemy żyć, czy będziemy powielać tylko znane nam schematy, czy też weźmiemy życie w swe ręce i zrobimy z nim to, co najlepszego możemy.

Sport pomógł Iwonie Guzowskiej uwierzyć w siebie i we własne możliwości, a sukces, jaki osiągnęła, udowodnił jej, że może wszystko! Opowiedziała również o swojej przygodzie z polityką, gdy zajmowała się sektorem polityki społecznej. Mentorka zwróciła uwagę na trzy istotne kwestie, które mogą znacząco wpłynąć na jakość naszego życia – nie zakładaj niczego z góry, nie bierz niczego do siebie oraz bądź gotowy na zmiany!

Iwona Guzowska dzieli się swoim doświadczeniem i – pełna pozytywnej energii – prowadzi obozy wzmacniające dla kobiet, tzw. power campy. Wyjazdy te polegają na nauce przetrwania, szybkiego działania i podejmowania decyzji, co jest niezwykle przydatne na co dzień.

Uczestnicy spotkania mieli okazję zadawać pytania mentorce. Wydarzenie było bardzo motywujące i z całą pewnością otwarło zebranym oczy na nowe możliwości. Spotkania z ciekawymi gośćmi będą odbywać się w Open Global cyklicznie co miesiąc. Gośćmi będą inspirujące osoby.

(LT)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście + 6 =

YouTube

VADEMECUM
Archiwum
OCHMAN
KOK
Agencja Reklamowa GL
BGP
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
Zajączek
EDI
Jarmużek
MATYLA
IMPULS ZDUNY
BHP RABENDA
ZAKOCHANY W DREWNIE
Motosdodoła
Dietetyk Kaźmierczak